Genç Kızların Yeni İdolü Ross Lynch

Aktüel, Biyografi 04 Ekim 2013
875

Bu sarışın yakışıklı çocuk genç kızların yeni gözdelerinden..Austin&Ally ve Gençlik Plajı filminin yakışıklısı Ross Lynch 29 Aralık 1995 yılında Colorado doğdu..
On parmağında on marifet olan Ross hem oyuncu hem şarkı söylüyor hemde şarkı sözü yazıyor ve üstüne üstlük harika bir dansçı..Henüz 18 yaşında olan Ross Lynch’ın başarısı parmak ısırtacak cinsten..Kardeşleri ve iki kuzeni ile kurduklar aile grubu R5 ile çok genç yaşta üne kavuştu. “Not a love song “, “Lets talk about it” ve “Loud” adlı parçaları ile dünya çapında üne sahip olan olan yakışıklı şarkıcı Disney Channel Orijinal Filmleri kuşağının en yeni yapımı “Gençlik Plajı Filmi”nde ise Brady’i canlandırıyor..
Peki Ross Lynch ile çok özel röportaja ne dersiniz?

Ross-lynch
“Gençlik Plajı Filmi” den biraz bahsedebilir misin?
Çok eğlenceli. Sörf , müzik daha bir çok şey var. The West Side Story gibi düşünün. İki gencin romantik arkadaşlığını konu alıyor. . Üstelik müzikal. Benim için eğlenceli bir tecrübe oldu. Çekimler Puerto Rico ‘ da oldu. Havalar çok sıcaktı bu yüzden çok su içiyordum.
Filmin çekimleri sırasında en keyif aldığın sahne hangisiydi?
Filmin başlarında Brady’nin kız arkadaşı yatılı okula gideceğini söylediğinde Brady çok üzülür ve kendisine daha önce söylemediği için ihanete uğradığını düşünür. O sahne .
*Sette en zorlandığın sahne hangisiydi?

Ross_Lynch
Eğlenceli bir filmdi. Bir zorluk çekmedim. Filmde zamana geri dönüş oluyor ve 60 lı yıllara gidiyorsunuz. Müzik ve kıyafetler çok güzeldi.
*Zac efron’la seni karşılaştırıyorlar,
Bunu büyük bir iltifat olarak görüyorum. Harika bir aktör
*Kız arkadaşında hangi özellikleri ararsın?
İnanın bana kendilerini olduklarından çok farklı göstermeye çalışan kızlarla tanışıyorum. benim için gerçek insan olmak önemli. Yani olduğu gibi görünen . Hassas ve eğlenceli
*Fizik önemli mi ?
Hayır, ama bu insan tabiatı. fiziğin seni çekmesi lazım. DNA da var. Tabii bir seçim. fiziğin de etkilemesi gerekli. beyinde gelişiyor olay.
*Şimdiye kadar yaptığın en romantik şey ne ?

ross-lynch-1
Aslında öyle romantik bir ilişkim olmadı, romantik bir yaşamım da olmadı. Romantiğim ama belki de fırsatım olmadı.
*Aile grubun R5 ile yeni albüm planınız var mı, bir dünya turnesine çıkmanız halinde Türkiye’ye gelirmisiniz?
Mutlaka Türkiye’ye geleceğiz. Bizim hayalimiz bu aslında, hayranlarımızın bulunduğu yerlere gidip onları tanıyabilmek. Türkiye’yi ben de çok görmek istiyorum. Oradaki hayranlarıma sevgilerimi yolluyorum ve onları çok seviyorum
*Meşhur olduktan sonra hayatında çok şeyler değişti mi?
Fazla vaktim yok. Hayatımı organize etmeye çalışıyorum. Gerçekte fazla bir şey değişmedi.
*Boş zamanlarında ne yapıyorsun ?
Spor yapmayı çok seviyorum. Hucky, futbol, surfing, kayak, ski. Pilotluğa hayranım. Pilot değilim ama babam pilot onunla çok uçtum. En çok sevdiğim “uçmak”.
*Müzik mi oyunculuk mu?
Arasında bir seçim yapabileceğimi sanmıyorum. yüzde 50 , 50 her ikisi de ayrı bir keyif. Müzik daha ruh okşuyor oyunculuk daha maceralı. ben her ikisini de seviyorum. Umarım yaptıklarımı hayranlarım beğenir .
*Genç aktörlere tavsiyelerin nedir?
Her zaman akıllı olmalılar. doğru rol seçsinler, aptalca şeyler yapmasınlar, çok çalışsınlar , istek, ilham ve enerjileri hep olsun.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Genç Kızların Yeni İdolü Ross Lynch” Konulu yazıdaki yorumlar

 • İLAYDA

  I LOVE YOU ROSS. KİSS<3

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  138
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  339
  Banyolar Rengârenk

  Banyolar Rengârenk

  24 Aralık 2016
  443

  Sponsor Bağlantılar