Louis Tomlinson Eleanor Calder’a Evlenme Teklif Etti mi?

Aktüel 05 Ekim 2013
1107

One Direction üyeleri teker teker evliliğe doğru adım mı atıyor? Gelen haberler bu doğrultuda çünkü..
One Direction grubunda da ilk evlilik sinyalini Zayn Malik geçtiğimiz aylarda Perrie Edwars’la nişanlanarak verdi.Şimdi ise Lois Tomlinson’un uzun süredir birlikte olduğu Eleanor Calder’e evlilik teklif edeceği iddaa ediliyor.

louise-eleanor
Directionerlar bu haberlere çok üzülecek.Hatta bu haberlerden dolayı hayranlıklarından vazgeçme aşamasına gelen pek çok Directionerlar var..
Direction cephesinden bir kaynak The Daily Star gazetesine şu açıklamalarda bulundu!
“Louis ve Eleanor kendi aralarında nişanlılar zaten, gerçekten. Onlar evlilik hakkında konuşmaya geldiklerinde hep açık oldular ve genellikle düğünlerinin nasıl olacaklarını tartışırlar. Şimdi Zayn ve Perrie nişanlandılar ve doğal olarak onlar da istiyorlar. Bu yüzden Louis birlikteliklerini resmileştirmenin zamanı geldiğini düşünüyor.”
“Bu Kasım ayında birlikteliklerinin 2. yılı olacak ve Louis, Eleanor’a evlenme teklifi yapmanın mükemmel bir zaman olduğunu düşünüyor. Gerçekten Louis için onun ne kadar önemli biri olduğunu bilmesini istiyor.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Louis Tomlinson Eleanor Calder’a Evlenme Teklif Etti mi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7580
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1166

Sponsor Bağlantılar