Makyajda Beyaz Eyeliner Modası

Güzellik, Kadın 04 Ekim 2013
757

Makyaj modasında bu sezon siyah eyeliner’in yerini beyaz eyeliner aldı..Mavi,yeşil,lacivert gri eyeliner’e çok rastladık ancak beyaz eyeliner dikkat çekici doğrusu..
Genelde beyaz kalem’i gözün alt kısmına göz daha aydınlık ve iri görünsün diye kullanılırdı ancak bu sezon gözün üst kısmınada kullanılıyor..Tek başına beyaz eyeliner kullanabileceğiniz gibi farklı kombinasyonlarla da kullanabilirsiniz..

**Mesela;gözünüzün üst kısmına beyaz eyeliner sürerken alt kısmına siyah eyeliner sürebilirsiniz.

**Üste kirpik diplerinize beyaz ve siyah eyeliner uyguladıktan sonra; alt kirpik diplerinize beyaz, yine kirpiklerinizin alt kısmına siyah eyeliner uygulayarak beraberinde koyu bir maskarayla farkılıklar yaratabilirsiniz.
**Alt göz kapağınızın iç kısmına uygulayacağınız beyaz eyeliner gözünüzü olduğundan daha iri gösterecektir..
***Artık siyah dumanlı gözler özelliğini az da olsa yitirdi..Şimdi moda beyaz dumanlı gözlerde..Üst göz kapağınıza bir çizgi halinde beyaz eyelinerınızı sürün ve fırça yardımıyla tüm göz kapağınıza yayın.

beyaz-eyeliner

beyaz-eyeliner-1

beyaz-eyeliner-2

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Makyajda Beyaz Eyeliner Modası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar