O Ses Yarışmasında Soner Kıp Herkesi Etkiledi!

Aktüel, Tv 01 Ekim 2013
1122

O Ses yarışmasına dün akşam Soner Kıp damgasını vurdu..Dün akşam yayınlanan O Ses yarışmasında Senede Bir Gün şarkısını seslendiren 17 yaşındaki Soner Kıp juri üyelerine kendini hayran bıraktı..
Sesi ve seslendirdiği şarkı ile yaşından büyük performans gösteren Soner Kıp’a Juri üyelerinden Hadise ve Athena Gökhan döndü..Döndükten sonra Soner’in hayat hikayesi başta Hadise ve tüm juri üyelerini çok duygulandırdı..Hadise geçmişte yaşadığı günleri Soner’in hayatı ile birleştirince gözyaşları sel oldu..Soner ağlamasından etkilendiği Hadise’yi seçerek müzik dünyasına bir kez daha adım atmış oldu.. Dün akşam Soner ‘i görenler biraz daha dikkatli izlediğinde onu daha önce başka bir şarkı yarışmasından hatırlayacaktır..

Çünkü Soner Kıp tıpkı geçtiğimiz sezon Murat Boz’un ekibinde yer alan Berkan gibi iki sene önce yayınlanan Bir Şarkısın Sen yarışmasına katılmıştı ve sesi ile herkesi büyülemeyi başarmıştı..

Soner Kıp’ın 2 sene önce katıldığı Bir Şarkısın  Sen yarışmasındaki hali

soner-kip (343 x 346)

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“O Ses Yarışmasında Soner Kıp Herkesi Etkiledi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7580
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1166

Sponsor Bağlantılar