Ünlülerin Yeni Güzellik Sırrı Havyar’da

Cilt bakımı, Güzellik 22 Ekim 2013
1043

Ünlüler bir yandan zayıflama bir yandan güzelliklerini koruma derdinde..İşleri gerçekten zor.Toplum önünde olduklarından dolayı en ufak falsoları magazine döneşecek diye sürekli iğne üstünde yaşıyorlar..
Hangi ünlü nasıl zayıflamış hangi ünlü hangi kozmetiği kullanıyor hep bir merak içindeyiz ve açıkcası yakından da takip ediyoruz.Ünlüler arasında da şimdi yeni moda havyar..
Ünlüler artık saç ve cilt güzelliklerine havyarla çözüm buluyorlar.Sibel Can ve Banu Zorlu saçlarına, Fahriye Evcen ise yüzüne özel balık yumurtalarından hazırlanan karışımı sürüyor.Son yıllarda saçlarına havyarla bakım yaptırdığını söyleyen ünlü sanatçı Sibel Can,“Saçlarımın parlaklığının en önemli sırrı havyar. Ayda bir kez saçlarıma mutlaka havyarla bakım yaparım. Özel balık yumurtalarından hazırlanan bu bakımdan asla vazgeçmem. Sadece saça parlaklık vermiyor. Saç derimin bakımını da yapıyor” diye konuştu..

unluler-sac-bakim-havyar
Diğer bir ünlü Fahriye Evcen ise, balık yumurtalarından hazırlanan bu karışımı saçlarına değil yüzüne sürüyor. Cildinin bu sayede korunduğunu ve pürüzsüz göründüğünü söyleyen Fahriye, 15 günde bir bu bakımı yaptırıyor.
Şarkıcı Banu Zorlu da Sibel Can gibi havyarı saçına sürenlerden. Sarıya boyattığı saçlarının yıpranmasından şikayet eden Banu, “Boyalı saç mutlaka yıpranıyor. Ayda bir kez havyarlı bakım yaptırıyorum. Çok yumuşak ve parlak duruyor” dedi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ünlülerin Yeni Güzellik Sırrı Havyar’da” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1389

Sponsor Bağlantılar