Ebru Gündeş’in O Ses Yarışmasındaki Açıklaması

Aktüel 24 Aralık 2013
875

Eşi Reza Zarrab’ın yolsuzluk sebebiyle tutuklanmasından dolayı zor günler yaşayan Ebru Gündeş bu akşam canlı olarak yayınlanan O Ses yarışmasında gözyaşlarını tutamadı ve kısa bir açıklamada bulundu..
Oldukça üzgün ve moralsiz görünen Ebru Gündeş yaptığı açıklamada;“ Çok şaşkın ve çok üzgün olduğum bir konu..Reza benim çocuğumun babası ve benimde kocam..Biz çok severek evlendik ve evlenirken bir söz verdik iyi günde kötü günde beraber olacağız diye…Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor.”dedi..

ebru_gundes_o_ses

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ebru Gündeş’in O Ses Yarışmasındaki Açıklaması” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7623
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1204

Sponsor Bağlantılar