En Sıradışı Düğün Fotografları

Aktüel 24 Aralık 2013
1196

Evleniyorsunuz ve düğününüzün bir ömür boyu kalıcı olmasını istiyorsunuz..Bunun tek yolu ise düğün günü çektirdiğiniz ve bir ömür boyu o anı yaşabileceğiniz fotograflardır..
Günümüzde fotografçılıkta yaşanan gelişmeler  sebebiyle özellikle düğün ve doğum fotografçılığı en popüler iş alanlarından biri haline geldi..
Sizde düğününüzde sıradışı fotograflarınız olmasını istiyorsanız şu an tüm dünyada Trash the Dress’ (Çöp Elbise) olarak bilinen akımı takip etmenizi öneririz..Çöp elbise akımı 2000’li yılların başında Las Vegas’ta düğün fotoğrafçılığı yapan John Michael Cooper gerçekleştirdiği ilginç bir çekimle başlattı.Sıradışı bir düğüm çekimi gerçekleştirmek isteyen çiftler, damatlık ve gelinliğin göreceği zararı kabul ediyor.Daha çok plajlarda gerçekleştirilen bu çekimler, bataklık, nehir ve toprak alanlarda da yapılabiliyor. Ancak birbirlerini boyama fikrine sıcak bakanlar da var..Pek çok kadının en değerli elbiseleri olarak saydığı gelinliğin bu bu hale gelmesine göz yuman gelinlere ise ‘Korkusuz Gelin’ deniliyor..

siradisi-fotograflar

siradisi-fotograflar-2

siradisi-fotograflar-3

siradisi-fotograflar-5

siradisi-fotograflar-6

siradisi-fotograflar-7

siradisi-fotograflar-8

siradisi-fotograflar-9

siradisi-fotograflar-10

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“En Sıradışı Düğün Fotografları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7623
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1204

Sponsor Bağlantılar