Genç Oyuncu Vicky Pattison Nasıl Eridi?

Diyet ve Zayıflama 25 Aralık 2013
1451

Bayanların en ilgi duyduğu haberler arasında hiç kuşkusuz zayıflama haberleri gelir!Acaba kim nasıl zayıfladı?hangi yöntemleri denedi..Bu kez zayıflama haberleri Hollywood dünyasından!
MTV ekranlarında yayınlanan Geordie Shore ile adını duyuran Vicky Pattison bir mucizeye imza attı. Daha birkaç ay önce fazla kilolarıyla herkesin dikkatini çeken 25 yaşındaki Pattison 46 bedenden 36 bedene indi.Peki bu mucize incelmeyi Vick nasıl başardı?

vicky-pattison
En son yazın deniz kenarında bikinisinin üzerine giydiği sarı elbisesiyle objektiflere takılan Pattison bu kez bedeninin yarısını kaybetmiş görüntüsüyle şaşırttı.Zaten genç yıldızı kilo vermeye iten sebep de tatilde çekilen fotoğraflarını görmek oldu.Görüntüsü yüzünden üzüntüye kapılan Pattison, sıkı bir diyete girdi. Bunun yanısıra düzenli bir egzersiz programı da uygulayan Pattison, bir mucizeyi gerçekleştirip fazla kilolarına veda etti.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Genç Oyuncu Vicky Pattison Nasıl Eridi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1480

Sponsor Bağlantılar