Paul Walker Öldü mü? Ölmedi mi?

Aktüel 03 Aralık 2013
1811

Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü oyuncusu Paul Walker’in kendisine ait arabayla geçtiğimiz pazar günü kaza yaparak ölmesi başta hayranları olmak üzere tanıyan ve tanımayan pek çok kişiyi şok etmişti..
Paramparça olmuş araçta arkadaşıyla birlikte yanarak can veren ünlü aktörle ilgili şok haberlerlerin ardı arkası kesilmiyor..Herkes Paul Walker’in gerçekten ölüp ölmediğini tartışıyor..Neden mi?

paul-walker-oldumu
Amerikalı bir vatandaş, Paul Walker’ı Los Angeles’ta bugün gördüğünü iddia etti ve bazı büyük haber kanallarının Paul Walker’ın ölümüne inanmaması, cesedinin ortada olmaması dile getirildi ve her şeyin bir kurmaca olduğu iddia edildi.
İddiaya göre Temmuz ayında vizyona girecek olan Fast & Furious 7 filmi için böyle bir oyun oynandı. Film, “Biz hızlıyız diye herkesin hızlı olması gerekmiyor. Ben ölmedim her şey size ders vermek içindi” adlı sahneyle başlanılacak ve Paul “Six Days” adlı şarkıyla ortaya çıkacak.
Ayrıca PAUL Walker’a ait olduğu sanılan, Twitter ve Facebook’ta dolaşan bir görselin sanatçıya ait olmadığı ortaya çıktı..Fotoğraf aslında 2011 yılında Afrika’da misyonerlik yapan bir adamın geçirdiği bir kazanın fotoğrafı idi..
Sanatçı gerçekten öldü mü yoksa bunlar ölümüne inanmak istemeyen hayranları tarafından mı çıkartıldı bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Paul Walker Öldü mü? Ölmedi mi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar