Zayıflamaya Yardımcı Metabolizmayı Hızlandıran Edamame

Sağlık, Şifalı bitkiler, Yemek Köşesi 26 Aralık 2013
829

Gürkan Kubilay Star Tv’de yayınlanan Melek programında metabolizmayı hızlandıran zayıflamaya yardımcı 18 besinden biri olan,adını pek duymadığımız fasülye’ye benzeyen “Edamame” bitkisini anlattı..
Kubilay;Yüksek derecede protein içeren,zayıflamaya yardımcı,metabolizma destekleyici,Japonya’nın yeşil soya fasülyesi olarak bilinen Edameme ile harika bir yemek hazırladı..
Öncelikle Edamame’yi bir litre kaynar suda üzerine 3-4 yemek kaşığı tuz ekleyip 5 dakika kadar kaynar suda tutun..5 dakikayı geçmemesine özen gösterin çünkü 5 dakikayı geçerse vitamin değerini kaybetmiş olur..
Daha sonra;

edamame
1 kaşık susam yağında Edamame’yi iyice soteleyin.Sonrada üzerine 1 yemek kaşığı susam’ı ekledikten sonra afiyetle tüketebilirsiniz…
Bunu tabiki tek başına yapmanız zayıflamaya yardımcı olmayacaktır..Düzenli ve sağlıklı beslenerek, yanınada spor eklediğinizde bunun yararını göreceksiniz..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zayıflamaya Yardımcı Metabolizmayı Hızlandıran Edamame” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
131
Yaz Mevsimin Kaptanı

Yaz Mevsimin Kaptanı

10 Temmuz 2017
292

Sponsor Bağlantılar