Perihan Savaş ve Oğlu Nasıl Zayıfladı?

Diyet ve Zayıflama 18 Şubat 2014
2228

Yılların eskitemediği sanatçı Perihan Savaş ve uzun zaman önce vefat eden eşi Yılmaz Zafer’den olan oğlu Savaş Zafer kilo vererek istedikleri ideal kilolarına kavuştular.
SABAH gazetesinin haberine göre her ikisinde de insülin direnci olan Perihan Savaş ile oğlu Savaş Zafer, sıkı bir diyete girdi. Savaş 15, Zafer ise 23 kilo verince bayram yaptılar..Oyuncu Perihan Savaş ile 20 yaşındaki oğlu Savaş Zafer, insülin direnci nedeniyle veremedikleri fazla kilolarından nihayet kurtuldu. Zayıflamaya karar veren ve önce insülin dirençlerini kontrol altına aldırtan anne-oğul, daha sonra doktor kontrolünde sıkı bir diyet uygulamaya başladı.

perihan-savas-savas-zafer-diyet
Uyguladıkları sıkı diyetin yanı sıra düzenli olarak spor da yapan Perihan Savaş ve oğlu Savaş Zafer, kısa sürede fazla kilolarından kurtulmayı başardı. Perihan Savaş bir ayı aşkın bir sürede 15 kilo verirken, oğlu ise 23 kilo vermeyi başararak fit bir görünüme kavuştu.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Perihan Savaş ve Oğlu Nasıl Zayıfladı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1474

Sponsor Bağlantılar