Yeni Whatsapp’ta Neler Olacak?

Teknoloji 23 Şubat 2014
1093

Geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan olayı hiç kışkusuz Whatsapp’ın Facebook’a satılması oldu..Hatta dün gece uzun süre Whatsapp’a giriş yapılamadı.Bunun sebebi ise Whatsapp’a yeniliklerin geleceği olarak düşünüldü..
Peki Whatsapp’ın Facebook’a geçmesinden sonra ne gibi değişikliklerin olması bekleniyor?Whatsapp aynı şekilde yola Facebook’tan bağımsız devam edeceğini söylese de kullanıcılar pek de öyle düşünmüyor. İşte Whatsapp’ta beklenen değişiklikler…

whatsapp
**Whatsapp ücretli olarak indirilecek ve yıllık kira bedeli almak yerine doğrudan indiren başına ücret talep edecek.
**Bugüne kadar göremediğimiz reklamlar Whatsapp’ta boy göstermeye başlayacak. Yani siz yazışırken diğer yandan bir reklam banner’ı görebilmeniz işten bile değil.
**Facebook’tan sonra sosyal platforma dönüşecek ve kişilerin attığı iletiler Facebook anasayfası gibi bir ekranda görüntülenmesi söz konusu olacak.
**Whatsapp’ta herhangi bir marka veya sektörle ilgili (telefon, tablet vb.) ileti yazdığınızda Facebook’ta bu tür reklamlarla daha yoğun olarak karşılaşacaksınız.
**Whatsapp’ta karşı tarafın rehberinde olmadığınız durumlarda ileti yazabilmek için ücret ödemeniz gerekebilir.
**Facebook’ta yoğun olarak görüştüğünüz arkadaşlarınız telefon rehberinizde ekli değilse Whatsapp bunu size önerebilecek.
**Facebook’taki arkadaş listeninizin otomatik olarak telefon rehberinize aktarılabilmesi söz konusu olabilir.
Bu yenilikler şimdilik bir iddaa..Hoşunuza gider mi bilmiyorum ancak Whatsapp benim fkrimce olduğu gibi kalmalı.Artı özellikler ona pek bişey katmayacak..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Whatsapp’ta Neler Olacak?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Larry Kim Digitalzone’da!

Larry Kim Digitalzone’da!

05 Ekim 2018
11498

Sponsor Bağlantılar