Ellen DeGeneres’in Oscar Selfie’si Rekora Koşuyor!

Genel 03 Mart 2014
640

2013 Oscar ödülleri dün gece görkemli bir törenle sahiplerini buldu..Ancak bu gecede öyle bir detay var ki Oscar gecesinin görkeminin önüne geçti..Son günlerin popüler akımı Selfie (herhangi bir kimsenin bir cep telefonuyla veya fotoğraf makinesiyle kendi fotoğrafını çekmesi ve sosyal medyaya yüklemesi)Oscar gecesine damgasını vurdu..
Bu sene 86’ncısı gerçekleşen Oscar ödüllerini töreninin sunuculuğunu üstlenen Ellen DeGeneres’in tören sırasında çektiği selfie yeni bir rekora imza attı.Dünyaca ünlü oyuncuları bir karede toplayan Ellen DeGeneres, Bradley Cooper’a çektirdiği bu kareyi Twitter hesabından paylaştı. 47 dakikada bir milyon retweet alan bu kare, Obama’nın rekorunu da elinden almış oldu.DeGeneres, rekorun ardından “Az önce tarih yazdık, retwwet rekoru kırdık… Yani bu gece hepimiz kazandık” dedi.

oscar-2014

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ellen DeGeneres’in Oscar Selfie’si Rekora Koşuyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burcumuzun Etkisi

Burcumuzun Etkisi

25 Ağustos 2016
495

Sponsor Bağlantılar