Şura’nın İpek Gelinliği Göz Kamaştırıyor..

Aktüel, Dizi 13 Mayıs 2014
1137

Kurt Seyit ve Şura’da heyecan dorukta..Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura-İstanbul’a bu hafta Kurt Seyit’in, Şura’ya evlenme teklif ettiği sahne damga vuracak. Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, beyaz gelinliğiyle ekran başındaki izleyenleri büyüleyecek.
Dizinin yeni bölümünde; aralarındaki gerilime rağmen birbirlerine duydukları aşka güvenmekten vazgeçmeyen Kurt Seyit ve Şura evlilik kararı alacak. Ancak; tüm zorluklara birlikte göğüs geren Kurt Seyit ve Şura’nın evlilik yoluna girmesi aşıkların gizli düşmanları tarafından hoş karşılanmayacak.

sura-gelinlik
Ailesiyle varlıklı bir yaşam sürerken aşkı uğruna onlardan ayrı düşen ve yeni yaşamında maddi sıkıntılarla ilk defa yüzleşen Şura’nın gelinliği, karakterin yaşadıkları göz önüne alınarak hazırlandı. Ailesine derin bir özlem duyan Şura’nın buruk sevincini vurgulayan sade, şık ve romantik gelinlikte kumaş olarak ipek tercih edildi. Kurt Seyit ve Şura–İstanbul’un kostüm tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanan ve el dikimi olan ipek gelinlik, 4 kişi tarafından 2 günde dikildi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şura’nın İpek Gelinliği Göz Kamaştırıyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar