Kerem Bursin ve Sinem Kobal Aynı Film de Rol Alacak mı?

Aktüel, Dizi 16 Haziran 2014
708

Güneşi beklerken dizisi’nin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin sinema filminde Sinem Kobal ile birlikte rol alacak mı? Bu sadece bir iddaa ancak gelen haberler bu doğrultuda..
Arda Turan’la yılan hikayesine dönen ilişkisini tamamen sonlandıran ve mesleğine dönme kararı alan Sinem Kobal ile genç kızların sevgilisi Kerem Bursin,iddaalara göre sinema filminde başrol oynayacak.

sinem-konal-kerem-bursin
Sinem Kobal, “Samanyolu” ve “Dudaktan Kalbe” gibi dizileri çeken Andaç Haznedaroğlu’nun hem senaryosunu yazıp hem de yöneteceği sinema filminde başrol oynayacak. Filmin yapımcılığını ise Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar üstlendi. İsmi henüz netleşmeyen film, şehirli bir kadının aşk hikayesini beyazperdeye taşıyacak. Filmde Kobal’a eşlik etmesi için de ilk projesi “Güneşi Beklerken” dizisiyle genç kızların yeni gözdesi haline gelen Kerem Bürsin’e teklif götürüldü.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kerem Bursin ve Sinem Kobal Aynı Film de Rol Alacak mı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
341
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
445

Sponsor Bağlantılar