Beren Saat Kösem Sultan Oluyor!

Genel 08 Temmuz 2014
813

Muhteşem Yüzyıl uzun aradan sonra bu sezon ekranlara veda etti..Bu tür diziler oldukça revaçta olduğunda Tims Prodüksiyon devam kararı aldı ve yine Osmanlı tarihinin en etkili kadınlarından biri olan ve asıl adının Anastasia olduğu bilinen Kösem Sultan’ı konu alan bir dizi çekmeye karar verdi..
Asıl mesele Kösem Sultan’ı kimin canlandıracağıydı..Pek çok isimler yazıldı çizildi..Meryem Uzerli’den Tuba Büyüküstün’e,Merve Boloğur’dan Beren Saate kadar pek çok ünlünün ismi Kösem Sultan’a yakıştırıldı..

 beren_saat_kosem
2015 yılının eylül ayında ekrana gelmesi planlanan dizide ‘Kösem Sultan’a hayat verecek oyuncunun son olarak ‘İntikam’ dizisinde kamera karşısına geçen Beren Saat oldu..Beren Saat dışında ‘Kösem Sultan’ı canlandıracak isimler arasında Meryem Uzerli ve Tuba Büyüküstün gibi isimler gösterilse de oyuncuların fanları tarafından yapılan ankette ‘Kösem Sultan’ı canlandırması istenen isim Beren Saat olmuştu. Yapım şirketi ‘Kösem Sultan’ için birçok cast ajansıyla anlaşarak yeni yüzler arayışına da girdi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Beren Saat Kösem Sultan Oluyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
En iyi Opencart Sanal Pos

En iyi Opencart Sanal Pos

05 Mart 2018
289
Burcumuzun Etkisi

Burcumuzun Etkisi

25 Ağustos 2016
686

Sponsor Bağlantılar