Kırılan Tırnakların Harika Onarıcısı Oje

El ve ayak bakımı, Güzellik 01 Temmuz 2014
1478

Eğer tırnaklarınız kat kat ayrılıyorsa,dayanıksız ve hemen kırılıyorsa ve sizde bu durumdan rahatsızsanız size harika bir onarıcı tavsiye edeceğim…Eğer bulunduğunuz il’de watson mağazası varsa oldukça şanslısınız zira bu onarıcı sadece watson mağazalarında satılan kendi ürünleri..Başka bir yerde bulmanız mümkün değil..
Bu harika onarıcı oje etkisini tam 14 günde gösteriyor..Kullanımı da oldukça basit..İlk gün tırnaklarınıza tek kat olarak uyguladığınız ojenin üstünden diğer gün bir kat daha geçiyorsunuz.7 gün herhangi bir işlem yapmıyorsunuz..7 günün sonunda aynı işlemi tekrarlıyorsunuz..14 günün sonunda kırılmayan,sağlıklı tırnaklara kavuştuğunuzu göreceksiniz..Rimmel’in ürünü bu ojeyi watson mağazalarından 5.75 TL’ye satın alabilirsiniz..

rimmel-nail-nurse

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kırılan Tırnakların Harika Onarıcısı Oje” Konulu yazıdaki yorumlar

 • suat

  Buypasa adında yeni bir site açılıyormuş bu sitede çok fazla ürün ve çeşit bulunacakmış. Yüzlerce marka binlerce ürün arasından istediğinizi seçebilir kısa bir sürede teslim alabilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir
  Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

  Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

  27 Kasım 2016
  1529

  Sponsor Bağlantılar