Demi Lovato 16 Kasım’da Türkiye’de Ülker Arena’da

Aktüel, Müzik 19 Eylül 2014
1159

Demi Lovato hayranlarına büyük müjde..Gerçi  yaklaşık  2 ay önce biletix’de biletleri satışa sunuldu hayranları gelecegini biliyordur ama Demi Lavato 16 Kasım’da İstanbul’da Ülker Sports Arena’da saat 18:00 de sevenleriyle buluşacak..
Bizde bu büyük günde kızımla birlikte orada olacağız..Kızım şimdiden büyük bir heyecanla o günü bekliyor..Hayranları bilir 2008 yılında ilk stüdyo albümü ‘’Don’t Forget’’ ile Amerika Billboard 200 listesine iki numaradan girerek Altın Sertifika ile ödüllendirilen ABD’li şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato aynı zamanda “Güçlü Kalmak: Yılın 365 Günü” kitabıyla da Türkiye’de de milyonlarca gence ilham kaynağı oldu..

demi_lovato
Evet büyük gün 16 Kasım…Aman ha biletix biletlerinizi (bileti internetten alanlar için)bir kaç gün öncesinden satış noktalarından almayı unutmayın.Ayrıca biletinizi alırken yanınızda kimlik belgeniz ve mutlaka bilet referans numaranız olsun..Yoksa o büyük günde hayal kırıklığı yaşamayın..İyi seyirler..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Demi Lovato 16 Kasım’da Türkiye’de Ülker Arena’da” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar