Gülben Ergen Gelinliği ve Sadeliği ile Göz Kamaştırdı!

Aktüel 29 Eylül 2014
930

Haftasonu Show Tv’nin haber sunucusu Erhan Çelik ile İzmir’in şirin beldesi Şirince’de sessiz sedasız dünya evine giren Gülben Ergen’in mutluluğu görülmeye değerdi..
Daha önce Nikah tarihini 18 Ekim olarak belirten ama süpriz yaparak haftasonu evlenen Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in nikahına yakın dostları ve aileler eşlik etti.Çiftin nikah şahitliğini ise yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ yaptı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı kıydı..Nikah için seçilen mekan ise Şirince’nin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu.Düğünde konsept olarak lavanta ve bereketi sembol eden taze başak kullanıldı..Gülben Ergen’in sade ve bedeni saran gelinliği göz kamaştırırken duaksız ve sade topuzu göz alıcıydı..

gulben-ergen-gelin-sac-topuz
Gülben Ergen’in düğün günü instagram hesabında paylaştığım harika söz ise beğeni rekoru kırdı..İşte o muhteşem ve etkileyici söz
Önce “güven” dedi, aşktan önce gelir kabul mü? dedi, evet dedim… Sonra saygı dedi, kabul mü? Evet dedim… Senin anneliğin , benim babalığım bir ömür boyu önceliğimiz dedi. Kabul mü diye sormadı… Elimi hiç bırakmadan yasamak isterim ama sen demek biz demek, oğullar demek, aile olmak demektir… Sevgili olmayı ailemizin çatısında yaşayalım, senin gülün bende hiç solmayacak, söz dedi… Kalbim dedim… Soyadı artık soyadım… “Çelik”

gulben-ergen-erhan-celik-dugun

gulben-ergen-gelinlik-modeli

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gülben Ergen Gelinliği ve Sadeliği ile Göz Kamaştırdı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
341
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
445

Sponsor Bağlantılar