Bu Tarz Benim Yarışmasının Birincisi Aycan Nurcan Şencan Kardeşler Oldu!

Tv 20 Aralık 2014
1427

Haftalardır devam eden ve izlenme rekorları kıran “Bu Tarz Benim” yarışmasında artık sona gelindi.Herkesin merak ettiği şey ise kim birinci olacak?İkiz kardeşler Aycan-Nurcan Şencan,Ayşenur Balcı ve Ezgi Baylar’ın finale kaldığı yarışmada bu hafta büyük heyecan yaşanıyor..
Daha önce yok Özlem Özden birinci olacak yok Ayşegül Doğan birinci olacak söylentileri çıksa da hiç birinin doğru olmadığını yaşayarak gördük.Heyecanın dorukta olduğu nefeslerin tutulduğu Bu Tarz benim yarışmasının bu haftaki konuk jurisi Hande Yener de güzel şarkılarıyla programa renk kattı.Yarışmanın favori ismi olarak gösterilirken kendi istediği ile yarışmadan elenen Nur Bozar’da eleme gecesinde arkadaşlarına destekte bulundu. Hakkında yeni bir program için yarışmadan ayrıldığı iddiaları ortaya atılan Nur Bozar, eleme gecesinde dansları ve
bu-tarz-benim-final-birinci
güzelliği ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı… Yarışmanın diğer yarışan tarz bayanları da bu özel gecede yerlerini alarak güzellikleri ve şıklıkları ile göz doldurdular..

Bu Tarz Benim yarışmasının finalinde jürinin dışında  SMS oyu ile birinci seçilen Türkiye’nin en tarz bayanları ikizler Aycan-Nurcan Şencan oldu..

aycan_nurcan_sencan

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Tarz Benim Yarışmasının Birincisi Aycan Nurcan Şencan Kardeşler Oldu!” Konulu yazıdaki yorumlar

  • arda

    berbat ama (aycan nurcana aşıkım) <3 <3 <3

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar