İnstagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!

Teknoloji 17 Aralık 2014
1204

Tüm dünyada en sık kullanılan programlar arasında olan İnstagram’a dün itibariyle 5 yeni filtre,videoları izlerken ses bölümünü ince ayar ve yorum sisteminde değişikliğe gidildiği görülüyor.
İnstagram güncellemesi ile birlikte uygulamaya 5 yeni filtre daha eklendi. Bunlar Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua…Ayrıca uygulamanın yeni sürümünde filtreleri kullanım sıklığınıza göre yeniden sıralamak ve yönetmek mümkün. Böylece, daha fazla kullanılan filtreleri en başa, seyrek kullananları arka plana atılarak kullanım kolaylığı sağlanabilir.

Bir diğer özellik ise videolara gelmiş.İnstagramı açtığımızda aniden yüksek sesli videolarda irkiliyorduk.İnstagram onada çözüm getirmiş.Artık ses bölümünü açıp videoyu izlemek tamamen bizim tercihize bırakılmış.Bence en güzel özelliklerden biride bu olsa gerek…Bazı videolar da ses hiç çekilmiyor doğrusu 🙂

instagram-yeni-filtre
Uygulamanın fotoğraf yorum sisteminde de iyileştirmeye gidildi. Anlık yorumlar sayesinde artık paylaşımlara gelen yorumların görülebilmesi için sayfa yenileme yapılması gerekmiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İnstagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Larry Kim Digitalzone’da!

Larry Kim Digitalzone’da!

05 Ekim 2018
11443

Sponsor Bağlantılar