Kuru Fırça Masajı İle Daha Sağlıklı Bir Cilt

Cilt bakımı, Güzellik, Sağlık 30 Aralık 2014
2060

Vücutta birikmiş toksinleri atmak,daha sağlıklı pırıl pırıl parlayan bir cilde kim sahip olmak istemez ki?Bunun için yapmanız gereken kendinize düzenli olarak her gün 5 dakikanızı ayırmak yeterli..
Gerekli malzeme ise Gratis,watsons gibi mağazalardan temin edebileceğiniz bir masaj fırçası..Herhangi bir şekilde krem ya da benzeri ek unsur’a gerek kalmadan yapacağınız masaj ile hem sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız hem de selülitleriniz gözle görülür bir şekilde azalacak.
Kuru Fırçanın vücuda faydası
**Kan dolaşımını hızlandırır
** Lenf sisteminizi canlandırır, cildinizi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir..
** Selülit görünümünü azaltır ve vücudunuzun metabolizma atıklarından kurtulmasını sağlar.
Kuru fırça seçinimde uzun saplı olmasına dikkat edin.Böylece tüm bölgeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Kaliteli doğal kılları olan fırçaları tercih edin.Naylon ve sentetik fırçalardan uzak durun.

kuru-firca
Kuru Fırçalama Nasıl Olmalı?
Ayak bileklerinizden başlayarak yukarıya doğru yuvarlak hareketlerle vücudunuzu fırçalamaya başlayın.Fırçalama yönünüz hep kalbinize doğru olmalıdır çünkü lenf sisteminizin akışı doğal olarak bu doğrultudan geçiyor.Topukların ardından ayak bilekleri, bacaklar ve kalçalar, karın bölgesi ve son olarak eller ve kollar ile devam edebilirsiniz.
Ilık bir duşun ardından her zaman soğuk su ile durulanmaya dikkat edin. Bu ısı değişimi kan dolaşımınızı canlandıracaktır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kuru Fırça Masajı İle Daha Sağlıklı Bir Cilt” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
11149
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5793

Sponsor Bağlantılar