Kusursuz Yılbaşı Makyajı Nasıl Olmalı?

Güzellik 23 Aralık 2014
1253

Yeni yıl makyajı nasıl olmalı bu özel gecede herkesin dikkatini nasıl çekmeli?Yılbaşı gecesinin çok özel kadını olmak,herkesin bakışlarını üzerinize çekmek çok da zor değil..Bunun için birkaç püf noktaya dikkat etmek yeterli..

Yılbaşı Gecesi kusursuz makyaj için

Yılbaşı akşamı kusursuz makyaj için neler yapmalı?Yaptığınız makyaj kesinlikle kalıcı olmalı,yaptığınız ten makyajı cildinizle uyumlu ve bir bütün oluşturmalıdır.İlk yapmanız gereken şey,öncelikle cildinizi baz ürünlerle makyaja hazır hale getirmelisiniz.Yapacağınız makyaj da belli bir noktaya odaklanmanız gerekiyor.Eğer göz bölgesini ağırlık verecekseniz rujunuzu daha açık tonlarda,eğer dudaklarınıza ağırlık verecekseniz daha hafif bir göz makyajı tercih etmelisiniz.Hepimizin bildiği gibi yılbaşının özel tek rengi kırmızı…Fakat herkese yakışan bir kırmızı vardır; önemli olan ten renginize uygun bir kırmızı seçmek. Açık tenli ve koyu renk saçlarınız varsa, içinde kızıl ve turuncu tonlarının yer aldığı rujlar tercih etmelisiniz.

yilbasi-makyaji

Koyu tenlilerde kiremit ve kahve tonları harika durur. Sarışınlar ise parlak kırmızıdan mümkün olduğunca uzak durmalılar.Son olarak dikkati gözlerinize çekecek takma kirpikler ile makyajınızı tamamlayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kusursuz Yılbaşı Makyajı Nasıl Olmalı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1532

Sponsor Bağlantılar