Estetik Ameliyat ile İdeal Burnunuza Kavuşma

Sağlık 26 Ocak 2015
1088

Yenilenmiş çehrenizle sosyal ortamınızda bambaşka biri olun
Solunum sistemimizin ağızla beraber başlangıç noktası olan burun, yerine getirdiği birçok görevin yanında yüzümüzün de şeklini belirleyen önemli unsurlardan biridir. Bu yüzyılın başına kadar yüzümüzde gerçekleştirebileceğimiz maksimum değişken kullandığımız gözlük ve ya yaptığımız makyaj iken, günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte bambaşka biri olmak mümkün oldu. Doğanın bize verdikleriyle yetinmeyip artık onu bir üst seviyeye taşıyabiliyoruz.
estetikli_burun
Yeni bir Buruna neden sahip olmalıyım?

İnsan burnu yapı itibariyle gelişme aşamasını tam anlamıyla tamamlamadan önce kıkırdak doku ve kemik doku genetik kodlamamızda nasılsa öyle işler. Yeni doğan bir bebeğin ya da küçük bir çocuğun burnuna bakıldığında genellikle düzgün hatları olan bir burun görürüz. Fakat ergenlik çağı sonrası, yetişkinliğe geçilen dönemde insan burnu ana hatlarıyla şeklini alır ve artık o doğrultuda ilerlemeye başlar. Burnumuz genel olarak yüz ve vücudumuzun oranlarına bağlı olarak seyreden bir ilerlemeyle gerekli büyümeyi gerçekleştirir ama bazı durumlarda şekil bozukları da görülebilir. Bu şekil bozuklukları küçük cerrahi operasyonlarla elimine edilebilmektedir.
Fiziksel görüntüsünü beğenmemek hastanın mental sorunlar yaşamasına da sebep olduğundan, Rinoplastik operasyonlar hastanın sadece burnunu onarmakla kalmayıp aynı zamanda onların kendilerine güvenlerini de onarmalarını sağlamaktadır.
Operatör Doktor. Salih Emre Üregen 13 seneye sığdırdığı iki bini aşkın cerrahi operasyonu başarıyla tamamlamış bir hekim. Bu tecrübe ve deneyimi Ocak 2013’ten bu yana kendi özel muayenehanesinde devam ettiren Doktor Üregen, size estetik ameliyat ile ideal burnunuza kavuşma imkânı sağlıyor.
Peki, Rinoplasti operasyonu nasıl uygulanıyor?
Birkaç adımda rinoplastinin nasıl uygulandığını şöyle sıralayabiliriz;
Hastanın sağlığı-İlk olarak hastanın sağlık geçmişi ortaya çıkarılır. Burun ameliyatı yapılmadan önce geçirdiği operasyonlar ve kronik hastalıklarının genel bir dökümü çıkartılarak operasyona uyumlu olup olmadığı belirlenir.
Hastaya uygun burun belirlenmesi- Hastaya en uygun burnu yine hastanın yüzü ve onun şekli belirtecektir. Bunu anlayabilmek için çeşitli yöntemlerle belirli açılardan hastanın yüksek çözünürlüklü fotoğraflarının çekimi yapılır. Daha sonra bilgisayara aktarılan bu fotoğraflar 3D modelleme yöntemiyle hastanın yüzüne en iyi şekilde oturan burun belirlenir.
Hastanın onayı – Oluşturulan burnu hastanın beğenisine sunuyoruz. Her açıdan onay alındıktan sonra hastayı operasyona hazırlıyoruz.
Operasyon-Rinoplastik cerrahi operasyonu günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Birçok durumda hasta klinikte geceyi geçirmek durumunda kalmadan evine dönüp günlük rutinini uygulamaya devam edebilmektedir. Lokal veya genel anestezi ile uygulanan operasyon sonrası, şişlikler indikten sonra hayatınızın geri kalanını sahip olacağınız yeni yüzünüzle geçirmeye hazırsınız demektir.
Eğer sizde burnunuzu beğenmiyor ve kendinize yeni bir yüz belirlemek istiyorsanız Operatör Doktor Salih Emre Üregen’in ofisine ulaşın. Yeni burnunuzla yeni bir hayata atılmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Estetik Ameliyat ile İdeal Burnunuza Kavuşma” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
11149
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5793
Bademin Faydaları

Bademin Faydaları

28 Aralık 2015
1757

Sponsor Bağlantılar