Kaş Güçlendirmenin En Doğal Yolu

Cilt bakımı, Güzellik 10 Ocak 2015
1390

Eskiden beri kadınlar iyi görünüme sahip olmak ve güzelleşmek adına pek çok yönteme başvuruyor.Kozmetik sektörünün hızla büyümesi de buna en güzel örnektir.
Güzelliğin en önemli unsurlarından biri olan, yüze anlam katan ve yüz ifademizi tamamen değiştiren kaşlarımızında bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamamız gerekiyor.Kaş bakımı nasıl olmalı?Hangi doğal ürünlerle bakımı yapılmalı işte ayrıntılar..
Hint Yağı
Hint yağı bilindiği gibi kıl kökleri üzerinde inanılmaz bir etkiye sahip.Peki hint yağını nasıl kullanacaksınız?Hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Yarım saat bekledikten sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz.
Aloe Vera Suyu
Afrika kökenli bir bitki olan Aloe Vera yeryüzünde bulunan şifalı bitkilerden biridir.Aloe vera suyu da kaşlar için mükemmel bir kurtarıcı..Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını ve daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

dogal-kas-bakimi
Soğan Suyu
Evimizin baştacı soğanda kaşlarınızın kurtarıcılarından.. İçerdiği yüksek kükürt oranıyla kaş yapımını uyaran soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza uygulayın. En az birkaç saat boyunca yüzünüzü yıkamayın.
Vazelin
Elinizde bitmiş rimeliniz varsa sakın atmayın.İyice temizlenmiş rimel fırçası ile günde birkaç defa vazelin uygulayın.Birkaç hafta içerisinde kaşlarınızdaki farkı görün..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kaş Güçlendirmenin En Doğal Yolu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1532

Sponsor Bağlantılar