Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisi Belli Oldu!

Dizi 01 Ocak 2015
1352

Yaşadığı tükenmişlik sendromu sebebiyle Berlin’e geri dönen,orada kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli yeniden Türkiye’ye dönüş yapıyor..
Son günlerde adı Ozan Güven ile aşk dedikodularına karışan Meryem Uzerli bu arada yeni dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
2013 yılında oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisini aniden bırakıp Almanya’ya dönen Meryem Uzerli yeni dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.Meryem Uzerli Star TV’de yayınlanacak olan yeni dizisinde Murat Yıldırım’la başrol oynayacak ve büyük bir aşk yaşayacak. Ancak Mart ayında başlaması gereken dizide sürpriz bir gelişme oldu. Bölüm başına 1 milyon TL’ye mal olacak dizi, senaryo ve başrol adaylarının sürekli değişmesi yüzünden Eylül 2015′e ertelendi. Kabul edilen hikayenin, senaryoya dönüştürülmesi için 5 senariste sipariş verildi. Hiçbiri beğenilmedi. Posta gazetesi dizinin konusunu ele geçirdi…

meryemuzerli
İşte dizinin konusu…
Zengin bir işadamının 2′si öz, biri “manevi evladım” dediği (Murat Yıldırım) 3 çocuğu vardır.İşadamı rahatsızlanır. Gözlerden uzak bir şekilde tedavi görmek için Almanya’ya gider.Bir doktor yanında hastabakıcı olarak çalışan genç kadına (Meryem Uzerli) aşık olur.Ama aşkı karşılık bulamaz. Onu Türkiye’ye gelmesi için ikna edemez. Manevi oğlunu (Murat Yıldırım) Almanya’ya gönderip “Onu bana getir” der.Bu sırada aşık olduğu kadın ile “oğlum” dediği kişi arasında tutkulu, gizli bir aşk başlar.Üçlü arasında müthiş bir aşk çıkmazı yaşanır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisi Belli Oldu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1413

Sponsor Bağlantılar