Zayn Malik One Direction’dan Neden Ayrıldı?

Aktüel 25 Mart 2015
1810

X-Factör yarışması ile bir araya gelen ve son beş yılda tüm dünyanın en sevilen grupları arasına giren One Directiondan üzücü bir haber geldi.Genellikle grup olarak müzik dünyasında ilerlemek zordur.Her ne kadar başarılı olsalar da bir süre sonra kopmalar başlar..İşte bu kopma One Direction grubundan geldi..
Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan’dan oluşan One Direction grubundan Zayn Malik gruptan ayrıldığını açıkladı..Peki Zayn neden gruptan ayrıldı?
İşte ayrılma sebebi;Zayn Malik, yaptığı açıklamada, “One Direction ile yaşamının hayal ettiğinin çok ötesine geçtiğini ancak beş yılın ardından gruptan ayrılması için şu anda doğru zaman olduğunu hissettiğini” ifade etti.Ayrılık kararıyla hayranlarını hayal kırıklığına uğratmış olabileceğini bunun için özür dilediğini bildiren Zayn Malik, doğru olduğunu hissettiği şeyi yapması gerektiğini kaydetti.

zayn_malik
Müzik listelerinde birçok kez zirveye oturan “One Direction” grubu, Malik’in ayrılık kararını doğrularken, yoluna, kalan dört üyeyle devam edeceğini açıkladı.Şu anda dünya turnesinde olan gruptan yapılan açıklamada, “Zayn’ın gittiğini görmek gerçekten çok üzücü, öte yandan kararına bütünüyle saygı duyuyoruz” ifadesine yer verildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zayn Malik One Direction’dan Neden Ayrıldı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7580
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1166

Sponsor Bağlantılar