Yeşim Ceren Bozoğlu 21 Günde 7 kilo Verdi!

Diyet ve Zayıflama 03 Haziran 2015
1708

Ekranların başarılı oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu tam 21 günde 7 kilo vererek ideal görünümüne kavuştu..21 günde başarılı bir şekilde 7 kilo veren sanatçı deneyimlerini de instagramdaki hesabından takipçileriyle paylaştı..
Yeşim Ceren Bozoğlu,deneyimlerini paylaşarak takipçilerini motive etmek için önerilerde bulundu..Sosyal medya hesabından kilo verme süreciyle ilgili notları paylaşan ve takipçilerinin yaptığı paylaşımları da kendi takipçilerine ulaştıran Yeşim Ceren Bozoğlu kendisine gelen şikayetler hakkında açıklamalarda bulundu. ‘Sağlıklı Yaşam’ motivasyonunun araya giren küçük disiplinsizliklerle düşmesi üzerine uzun bir yazı kaleme alan Bozoğlu şunları söyledi:

yesim-ceren-bozoglu
“İşe yarayan iki önerim var size: Birincisi kendi fotoğraflarınızdan oluşturacağınız öncesi/sonrası kolajı. Bu kolajın çıktısını alıp ister başucunuza, ister buzdolabının üstüne, isterseniz de telefon ekranınıza yerleştirin…Kendi vücudunuzun en iyi halini sürekli görmek bilinçaltınıza doğru seçimler yapmak için doğru mesajları verecek. Ben başlangıç halim ve ulaşmak istediğim halimi birleştirdim, fotoğraf yanıltmasın, şimdi aralarda bir yerdeyim..Kendi vücudunuzun en iyi halini sürekli görmek bilinçaltınıza doğru seçimler yapmak için doğru mesajları verecek. Ben başlangıç halim ve ulaşmak istediğim halimi birleştirdim, fotoğraf yanıltmasın, şimdi aralarda bir yerdeyim diye açıklamada bulundu.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeşim Ceren Bozoğlu 21 Günde 7 kilo Verdi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1480
Hülya Avşar Nasıl Zayıfladı?

Hülya Avşar Nasıl Zayıfladı?

17 Ağustos 2014
1411

Sponsor Bağlantılar