Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisi Gecenin Kraliçesi

Dizi, Tv 02 Kasım 2015
810

Meryem Uzerli uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı..Kızı Lara’yı doğurduktan sonra uzun süre Berlin’de yaşayan ve Elidor reklamları ve katalog çekimlerinde yer alan Meryem Uzerli Gecenin Kraliçesi dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
Başrollerinde Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin rol alacağı “Gecenin Kraliçesi” dizisi 2015 – 2016 sezonuna damga vuracaga benziyor. Dizinin 2015 Aralık ayında star tv ekranlarında olması bekleniyor.

gecenin_kralicesi_dizi
Dizinin konusuna gelince;Mehmet Aslantuğ (Aziz) karadenizli ünlü bir iş adamıdır. Öldürülen en yakın arkadaşının küçük oğlunu evlat edinir. Aziz eşini yıllar önce kaybetmiş bir oğlu ve bir kızı vardır. Hayatına hiç bir kadını sokmak istememiştir ta ki hayatına Meryem Üzerli’nin canlandırdığı karakter girene kadar. Aziz bu kadına aşık olacaktır. İşin garip tarafi şu ki evlatlık aldığı oğlu da bu kadına aşık olmuştur.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli’nin Yeni Dizisi Gecenin Kraliçesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar