Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Video Pazarlama ile İş Hayatınızda Prestijli Adımlar Atın!

Teknoloji 19 Nisan 2018
10492

Günümüz iş sektöründe artık öne çıkan en önemli ayrıntılardan birisi kuşkusuz görsellik oluyor. Özellikle infografikiçeriklerin son yıllardaki artışı, görselliğe verilen önemin en açık göstergesi. Video pazarlama da bu anlamda katkı sağlayan uygulamalardan birisine örnek oluşturuyor. Bu teknolojik uygulamanın markalara ve firmalara çok büyük katkısı bulunuyor. Satış rakamlarının artışı, iş süreçlerinin olumlu yönde ilerlemesi, marka bilinirliği, arama motoru sıralamalarında yükselme, kullanıcı trafiğini yükseltme en önemli katkılarından birkaçı.

Kıdemli yöneticilerin %80’inin her yıl daha fazla video izlemesi, internet kullanıcılarının %55’i her gün, %78’in de her hafta online video izlemesi, video içeren sayfalara %80’i aşkın geri dönüşün yapılması, video içeriklerinin sosyal medyada %1200 oranında daha fazla paylaşılması, Youtube üzerinde “nasıl yapılır? adlı videoların %70 oranında artış göstermesi ve iPad kullanıcıların videoya diğer mobil kullanıcılara kıyasla 5 dakika daha fazla vakit ayırmaları video pazarlamanın önemini vurgulayan istatistikler arasında yer alıyor. Siz de markanızı bir adım öne taşımak, yüksek mecralara seslenebilmek ve büyümek istiyorsanız videonun gücünden ilham alabilirsiniz.

Tüketiciler ve Markalar Neden Video İzlemeli?

Markaların başarılı olmasında en önemli ve en etkili yöntem artık video pazarlamadan geçiyor. Çünkü belirli bir markanın ürün ve hizmeti tanıtımı demek o ürünü veya hizmeti sadece düz bir içerik bazında tanıtmak değil. İşin içine kadar özgünlük ve duygu katılırsa dikkat çekicilik de o yönde artış gösteriyor. Video, bu yönde tüm markaları ve firmaları memnun edebilecek bir araç rolü üstleniyor.

Pazarlama stratejilerine video ekleyen firmalar, diğer rakiplerine kıyasla her zaman daha şanslı. Çünkü işin içine video girdiği zaman kimlerin hangi videoyu izlediği ve izleme sırasında ne kadar vakit harcadığı daha kolay şekilde ortaya konabiliyor.

Teknoloji Sektöründe Yeni Bir Soluk: Videomarketing

Videomarketing bu anlamda ihtiyacınızı karşılayabilecek oluşumlardan bir tanesi. Bu firma, video pazarlamanın önemini vurgulayarak teknolojik anlamda gelişmek isteyen markalara ilham kaynağı oluyor. Video pazarlama konusunda merak ettiğiniz tüm konuları bu online platform üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle http://videomarketing.com.tr/category/rehberler-ipuclari/ sekmesinden video pazarlamaya dair tüm ince detayları görebileceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Video Pazarlama ile İş Hayatınızda Prestijli Adımlar Atın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Larry Kim Digitalzone’da!

Larry Kim Digitalzone’da!

05 Ekim 2018
11498

Sponsor Bağlantılar