Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Larry Kim Digitalzone’da!

Teknoloji 05 Ekim 2018
11475

Arama motorlarında ön sıralara çıkmanın en önemli ve etkin stratejisi olan SEO’nun dünyaca ünlü profesyonelleri 2018’de de Türkiye’de buluşuyor. SEO, pazarlama stratejisi, arama motorlarını etkili kullanma, sosyal medya reklamları, direkt SEO, PPC ve SEM konularında yaşanan gelişmeleri birinci ağızdan dinleyebileceğiniz Digitalzone18, 18-19 Ekim tarihlerinde iki gün boyunca Radisson Blu Hotel – Şişli’de düzenlenecek.

Teknolojinin ilerlemesi ile doğru bilgiye ulaşmanın artık çok daha kolay olması kullanıcıları pek çok farklı alternatif web siteye yönlendirebiliyor. Bu alternatif sitelerden, kendi web sitenizi ayrı konumlandırmak ise yalnızca SEO ile mümkün. SEO söz konusu olduğunda kişilerin aklında pek çok soru işareti oluşabiliyor. Doğru SEO tekniklerine ulaşmak ise yalnızca doğru kişilerin anlatımı ile mümkün oluyor.

SEO alanında Türkiye’nin en başarılı ajansı olan Zeo Agency tarafından düzenlenen Digitalzone etkinlikleri aklınıza takılan soruların cevaplarını uzmanlarından öğrenebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayan, uluslararası başarılara imza atan Zeo Agency, Türkiye’de SEO üzerine AR-Ge yapan tek şirket olma unvanını da taşıyor. Bu yıl birbirinden ünlü ve başarılı SEO uzmanlarını ağırlamayı hedefleyen ajans, iki gün boyunca SEO’nun tüm bilinmeyenlerini, PPC ve pazarlama taktiklerini katılımcılara ulaştıracak. Özellikle ‘’Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak’’ başlıklı sunumu ile 19 Ekim’de search konulu etkinlikte katılımcıların huzuruna çıkacak olan Larry Kim etkinlikte yer alacak iddialı SEO uzmanlarından yalnızca biri. Pazarlamacılar için Facebook Messenger aracılığıyla işletmeler ve müşterileri arasında mobil mesajlaşmayı sağlayan bir chatbot inşa platformu olan MobileMonkey’in CEO’sudur. Kendisi aynı zamanda dünyanın en iyi PPC pazarlama yazılım firması olan WordStream’in kurucusudur.

Bartosz Gôralewicz, Kevin Richard, Gary IIIyes, Cindy Krum gibi alanında uzman pek çok ismin dijital dünya üzerine deneyimlerini ve başarı hikayelerini simültane tercüman ile dinleyebilirsiniz. Digitalzone18 ile ilgili daha fazla detay merak ediyor ve katılımcı listesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Zeo Agency web adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Ayrıca bu adres üzerinden Digitalzone18 organizasyon biletlerinizi de alabilirsiniz.

18 Ekim Etkinlik Akışı

 • Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
 • Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
 • Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
 • Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
 • Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
 • Selina Bieber – Godaddy /TBA
 • Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!

19 Ekim Etkinlik Akışı

 • Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
 • Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
 • Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
 • Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
 • Fatih Özkösemen – Google / Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
 • Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
 • Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
 • Anders Hjorth – innovell.com / 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Larry Kim Digitalzone’da!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar