Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Kolyelerde Kelebek Figürünün Anlamı Nedir?

Genel 08 Nisan 2019
2758

Bildiğiniz gibi çok sayıda figürün modası asla geçmiyor. Bu figürlerin adeta kadınlar tarafından koruma altına alındığını ve moda rüzgarlarına karşı direnmesinin sağlandığını belirtebiliriz. Bu figürlerden biri de zarafeti ve asaleti ile kadınların gönlünde taht kuran kelebek figürüdür. En çok kolye modellerine yakıştığı da aşikar! Peki, kelebek figürünün anlamı ne?

Aslında bu figürün nasıl dizayn edildiğine bağlı olarak anlamı ada değişebiliyor. Genel olarak kelebek figürü tertemiz bir sevgi ve aşk anlamını taşıyor. Ancak kanatlarını açmış şekilde dizayn edilen kelebek figürü özgürlük ya da özgür aşk anlamına da gelebiliyor. Kelebek figürünün kanatlarının kapalı olduğu şekilde dizayn edilmiş hali masumiyet ve kibarlık anlamını taşıyor.

Gündelik Hayatta Gerdanlarda Kelebek Zarafeti

Kelebek figürünün yediden yetmişe herkese hitap eden şık dizaynlardan biri olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle günlük hayatta kelebek kolye modellerisıklıkla tercih ediliyor. gerdanlara bu özel figürün zarafetini yansıtan ve muhteşem görünümü ile dikkat çeken kolyeler hem beyaz altın hem de sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Hatta parlak taşlarla süslenerek çok daha çekici bir görünüm kazanması sağlanan kelebek kolyeler de mevcut.

Tasarımcılar bu kolyelere ilginin her geçen dönem daha da arttığının farkında! Haliyle yeni koleksiyonlara da yepyeni tasarımlar ekleniyor ve artık model seçenekleri sandığınızdan daha fazla! Hediyelik olarak da sıklıkla tercih edilen bu tasarım seçeneklerine göz atmak isteyenler rotasını Altınbaş internet sitesine çeviriyor. Neden mi? Çünkü kelebek figürü ve kolye dendiğinde ilk akla gelen bu adres oluyor.

Hediyelik Kelebek Kolye Modelleri İnternette

Altınbaş internet sitesi her şeyden önce son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. kelebek figürünün onlarca farklı dizaynını bir arada incelediğinizde hem anlamına hem de şıklığına ya da tarzına uygun bir tasarımı seçmek kolaylaşıyor. Bununla birlikte Altınbaş’ın kusursuz işçiliği ile dizayn edilmiş olması da bu kolye modellerinin çok daha çekici kılan unsurlar arasında yer alıyor. Fiyatların gayet düşük olmasına da değinmek lazım. Yıl boyunca makul fiyat uygulaması da bu siteyi benzerlerinden ayırıyor. Yeni sezon tasarımlara göz atmak için mutlaka Altınbaş web sitesine uğrayın, çok şaşıracaksınız!

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kolyelerde Kelebek Figürünün Anlamı Nedir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
4127

Sponsor Bağlantılar