Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Dünyaya Nehirlerden Bakmak

Genel 02 Mayıs 2019
3557

Gemiyle yolculuk deyince aklimiza genellikle deniz ve okyanuslardaki devasa kruvaziyer gemileri gelir. Birçok sehri hatta birkaç ülkeyi bavul toplama derdi olmadan rahatça gezme imkani saglar bu gemiler.

Nehir gemilerinde seyahat ise bambaska bir deneyim ve bu gemiler herkesin mutlaka yasamasi gereken bir atmosfere sahip. Seyahat boyunca manzara sürekli sizi takip eder. Ormanlar, köyler, kasabalar, sehirler yaninizdan bir film seridi gibi akar.

Doyumsuz manzaralar esliginde her gün farkli bir limana ugrayarak, yeni cografyalar kesfederken, gemi içindeki eglendirici ve bilgilendirici etkinlikler seyahate bambaska bir tad katiyor ve seyahati unutulmaz kiliyor.

Yasayacaginiz her anin tadini çikarmak, seyahat ettiginiz ülkeleri her yönü ile tanimak için sizleri bölgeye hakim uzman kadrosu ile Dünya Nehirleri’ne bekliyoruz.

Nehir turları kategorimizden sizin için en uygun nehiri seçebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dünyaya Nehirlerden Bakmak” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
4404

Sponsor Bağlantılar