Kategori: Diyet ve Zayıflama

Yeşim Ceren Bozoğlu 21 Günde 7 kilo Verdi!

Ekranların başarılı oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu tam 21 günde 7 kilo vererek ideal görünümüne kavuştu..21 günde başarılı bir şekilde 7 kilo veren sanatçı deneyimlerini de instagramdaki hesabından takipçileriyle paylaştı..

PAYLAŞ TWEET
03 Haziran 2015
1709

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Görenler gözlerine inanamıyor..Bugün pek çok haber sitesinde Işın Karaca’nın nasıl zayıfladığından bahsediliyordu.Açıp

PAYLAŞ TWEET
10 Aralık 2014
1480

Pelin Öztekin’in Kilo Verme Hikayesi

Ekranların sempatik oyuncusu Rasim Öztekin’in biricik kızı Pelin Öztekin şu günlerde verdiği kilolarıyla dikkat çekiyor..Dikkat çekiyor çünkü Pelin Öztekin tam tamına altı ayda 53 kilo vererek 100 kiloya indi..

PAYLAŞ TWEET
11 Ekim 2014
2143

Feridun Kunak’tan Zayıflama İksiri Tarifi

Zahide ile Yetiş hayata programına katılan Dr.Feridun Kunak sağlıktan,zayıflamaya,güzellikten spora pek çok konuda izleyenleri bilgilendirdi..Özellikle bayanların ilgisini çeken ve hiçbir yerde tarifine rastlanmayan zayıflık iksiri’nin de tarifini izleyenlerle paylaştı..
Oldukça etkili olan bu tarif metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımına destek sağlıyor..

PAYLAŞ TWEET
07 Ekim 2014
3397

Hülya Avşar Nasıl Zayıfladı?

Hülya Avşar son günlerde paylaştığı fotograflarla adından söz ettiriyor..Zayıflayarak fit bir vücuda kavuşan Avşar kızı çektirdiği fotografları instagram hesabından sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor..

PAYLAŞ TWEET
17 Ağustos 2014
1411

Bölgesel Yağlardan Kurtaran Tarifler

Dünyaca ünlü kalp cerrahımız Mehmet Öz’e kulak verelim..Sarkan göbek,yanlardan taşan basenleri kim isterki?Ama bunlar sizin gözünüzü korkutmasın.. Prof.Dr.Mehmet Öz bölgesel kiloların akıllıca besin kombinleriyle alt edilebileceğini söylüyor. Göbek kısmında toplanan yağlar için stres hormonu kortizolle savaşan besinler tüketilmesini,

PAYLAŞ TWEET
12 Ağustos 2014
1438

Sıla’nın Zayıflama Sırrı Kiraz ve Bademde!

Albümleri satış rekorları kıran şarkıcı Sıla,1 ayda tam 12 kilo vererek hem kendi rekorunu kırdı hemde istediği görünüme kavuştu..Fazla ki­lo­lar­ından kur­tul­mak için sı­kı bir ça­lış­ma tem­po­su­na gi­ren Sı­la, Ramazan öncesi 1 ay­da 12 ki­lo ver­di.

PAYLAŞ TWEET
14 Temmuz 2014
1319

Sema Öztürk’ün Zayıflama Sırrı Et’te!

Karadayı dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Sema Öztürk,formunu et yiyerek koruyor. Aynı zamanda spor yapmayı da ihmal etmeyen Öztürk, oyunculukta olduğu kadar mutfakta da iddialı. Sema Öztürk, rol arkadaşı ‘et’ ile birlikte Beef&Fish dergisi için açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ TWEET
11 Haziran 2014
1687

Yeni Zayıflama Trendi Kutuda Yemek

Yeni zayıflama trendi kutuda yemek demiştik.Ne yazık ki kutuda yemek bizim bütçemizi aşan daha ziyade ünlülere ve bol kazancı olan kişilere hitap eden bir zayıflama yöntemi..

PAYLAŞ TWEET
21 Nisan 2014
1117

Yağ Yakımını Hızlandıran Çalışkan Yağlar

Herşeyi bir kenara bırakın çalışkan yağlarınızı keşfedin..Mehmet Öz’ün bu dedikleri cidden kilo vermede çok etkili..Rejim de yapıyorsunuz, spor da. Bırakın biraz da yağlarınız bizzat devreye girsin. Yağlarınızın kendi kendini yok etmesi için bu 3 adımlık planı uygulayın..

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2014
1054

Funda Arar Kilo Verme Sırrı Lavantalı Soğan Çorbasında!

Başarılı sanatçı Funda Arar geçtiğimiz aylarda oğlu Aras’ı dünyaya getirmişti.Her anne gibi doğumda kilo alan Funda Arar doğum sonrası 12 kilo vererek ideal kilosuna ulaştı..

PAYLAŞ TWEET
01 Mart 2014
1204

Perihan Savaş ve Oğlu Nasıl Zayıfladı?

Yılların eskitemediği sanatçı Perihan Savaş ve uzun zaman önce vefat eden eşi Yılmaz Zafer’den olan oğlu Savaş Zafer kilo vererek istedikleri ideal kilolarına kavuştular.
SABAH gazetesinin haberine göre her ikisinde de insülin direnci olan

PAYLAŞ TWEET
18 Şubat 2014
2239

Basen Bölgesindeki Yağlar Nasıl Verilir?

Kuşkusuz Türk bayanlarının çoğunun en çok yağlanan bölgeleri basen ve göbek bölgeleridir.Alınan yağlar direk o bölgelere hücum eder..Kilo verirken de en zor verilen yerlerde bu bölgelerdir.

PAYLAŞ TWEET
05 Şubat 2014
1120

Deniz Seki İki Ayda 14 Kiloyu Nasıl Verdi?

Geçtiğimiz yıllarda uzun bir hapishane döneminden sonra zor günler yaşayan Deniz Seki bu süre zarfında oldukça kilo almıştı..Deniz Seki artık bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki artık yeni bir başlangıç yaparak 2 ayda tam 14 kilo vererek ideal kilosuna kavuştu..

PAYLAŞ TWEET
28 Ocak 2014
1269

Egzersiz Yapmadan Yeşil Kahve İle Zayıflayın!

Yeşil kahveyi daha önce hiç duydunuz mu?Öncelikle yeşil kahveyi yakından tanıyalım..Bildiğimiz diğer kahvelere göre en büyük farkı hiç kavrulmamış olan bu kahvenin faydaları nelerdir?

PAYLAŞ TWEET
20 Ocak 2014
2212

Manken Heidi Klum’u Zayıflatan Limonlu İçecek

Dünyaca ünlü Alman manken Heidi Klum,40 yaşında ve 4 çocuk olmasına rağmen hala güzelliğini ve fiziği koruyan mankenlerin başında geliyor..Güzel manken nasıl böyle güzel bir fiziğe sahip olduğunu instagramda hayranlarıyla paylaştı..

PAYLAŞ TWEET
10 Ocak 2014
1133

Zayıflatan,Metabolizma Hızlandıran Kinoa Pilavı

Gürkan Kubilay Star Tv’de yayınlanan Melek Programında Zayıflamaya yardımcı,metabolizma hızlandıran,Yüksek protein içeren,vücuttaki suyu atmaya yardımcı Kinoa pilavının tarifini verdi..
Öncelikle Kinao bitkisini tanıma

PAYLAŞ TWEET
26 Aralık 2013
2374

Genç Oyuncu Vicky Pattison Nasıl Eridi?

Bayanların en ilgi duyduğu haberler arasında hiç kuşkusuz zayıflama haberleri gelir!Acaba kim nasıl zayıfladı?hangi yöntemleri denedi..Bu kez zayıflama haberleri Hollywood dünyasından!

PAYLAŞ TWEET
25 Aralık 2013
1450
Yeniler