Kategori: Teknoloji

Larry Kim Digitalzone’da!

Arama motorlarında ön sıralara çıkmanın en önemli ve etkin stratejisi olan SEO’nun

PAYLAŞ TWEET
05 Ekim 2018
11513

Video Pazarlama ile İş Hayatınızda Prestijli Adımlar Atın!

Günümüz iş sektöründe artık öne çıkan en önemli ayrıntılardan birisi kuşkusuz görsellik

PAYLAŞ TWEET
19 Nisan 2018
10506

Facebook’ta Sizi Kim Engelledi?Fengel ile Öğrenin!

Facebookta sizin kimi engellediğini öğrenmek ister misiniz?Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve ücretsiz olarak kullanılan Fengel isimli programla sizi kimin engellediğini görebilmeniz mümkün..
Facebook üzerine geliştirilen Fengel isimli bir chrome eklentisi bir kişinin Facebook üzerinde sizi engelleyip engellemediği sorusuna da cevap buluyor..

PAYLAŞ TWEET
03 Şubat 2015
1262

İnstagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!

Tüm dünyada en sık kullanılan programlar arasında olan İnstagram’a dün itibariyle 5 yeni filtre,videoları izlerken ses bölümünü kişinin tercihine bırakma ve yorum sisteminde değişikliğe gidildiği görülüyor.
İnstagram güncellemesi ile birlikte uygulamaya 5 yeni filtre daha eklendi

PAYLAŞ TWEET
17 Aralık 2014
1232

Whatsapp Mavi Tık Ne Anlama Geliyor?

Bilindiği üzere Whatsapp geçtiğimiz aylarda Facebook’a geçerek gelirini ikiye katladığı gibi gizlilik konusunda da kafalarda pek çok soru işareti bıraktı.Acaba Whatsapp Facebook’a geçtikten sonra daha mı iyi oldu yoksa gizliliğimiz yabancı ellerin kontrolünde mi?

PAYLAŞ TWEET
06 Kasım 2014
1405

Note 3 Gizli Resimler Nereye Gitti Sorunu

Note3 telefonunuz varsa son güncellemelerden sonra telefonunuza bi haller oluyor değilmi?En azından bende öyle oldu..Örneğin telefonunuza klit yada kilit açma modeli koydunuz bir süre sonra sıkıldınız..Değiştirmek istediğinizde ne yazıkki daga önce yaptınığınız yöntem işlemiyor..

PAYLAŞ TWEET
05 Eylül 2014
5158

Facebook’ta Otomatik Açılan Videoları Kapatmak

Facebook’ta son günlerde can sıkıcı bir durum söz konusu..Yayınlanan videolar izin verilmeden kendi kendine çalışmaya başlıyor..Bu durum hem internet kotanızın hızla bitmesine hemde telefon yada tabletinizin donmasına sebep oluyor..

PAYLAŞ TWEET
31 Ağustos 2014
1165

Retrica Uygulaması Artık Android’de

İphone’nin 1 numaralı fotograf düzenleme uygulaması artık Android telefonlara geldi..Google Play Store’den ücretsiz olarak indirilen Retrica şimdiden indirme rekoru kırıyor..

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2014
982

İphone’de Yeni Uygulama Threes! Hızla İlerliyor..

Flappy Bird uygulamasından sonra yeni bir oyun(Threes) çılgınca indiriliyor..Sadece Iphone’ye özel bu uygulamanın indirilme ücreti 1.99 dolar..Oyunun içeriğine gelince;

PAYLAŞ TWEET
03 Mart 2014
952

Yeni Whatsapp’ta Neler Olacak?

Geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan olayı hiç kışkusuz Whatsapp’ın Facebook’a satılması oldu..Hatta dün gece uzun süre Whatsapp’a giriş yapılamadı.Bunun sebebi ise Whatsapp’a yeniliklerin geleceği olarak düşünüldü..

PAYLAŞ TWEET
23 Şubat 2014
1094

Flappy Bird Oyunu Neden Geri Çekildi!

Şu sıralar herkesin cep telefonunda bulunan ve çılgınca oynana oyun Flappy Bird artık marketlerden indirilemiyecek.Oyunun tasarımcısı Dong Nguyen, 8 Şubat’ta attığı tweet ile kullanıcılardan özür dileyerek, oyunun 22 saat içerisinde Android ve iOS mağazalarından kaldırılacağını belirtti.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2014
939

Flappy Bird Çılgınlığı Heryeri Sardı!

Angry Birds,candy crush çılgınlığından sonra şimdi yeni fenomen oyun Flappy Bird aldı başını gidiyor..Eskiden Mario oynayan bilir.İlk çıkan ve çılgınca bağımlılık yapan Mario’ya benzer bir tasarımı olan Flappy Bird İos ve Android’de en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyor.

PAYLAŞ TWEET
05 Şubat 2014
1018

Facebook Etiketleme Virüsü Nasıl Temizlenir?

Facebook’da can sıkan yeteneksizsiniz virüsü’nden sonra şimdi de etiketleme virüsü peydah olmuş durumda..Bu virüsü tıklamış arkadaşlarınızdan biri sizinle birlikte 19 kişiyi etiketliyor ve siz bu durumdan etkileniyor,yanlışlıkla etikete tıkladığınızda sizde bu virüse dahil oluyorsunuz..

PAYLAŞ TWEET
07 Ocak 2014
1113

Sosyal Medya’da Momentcam Çılgınlığı

Apple Store ve Google Play’da yer alan ve hızla herkes arasında yaygınlaşan karikatür aktivitesi momentcam sosyal medya’da da hızla yayılıyor.Pek çok ünlü sanatçı momentcam ile karikatürlerini yayınlıyor..

PAYLAŞ TWEET
18 Aralık 2013
1329

Facebook’da Yetenek sizsiniz Virüsü Nasıl Temizlenir?

Eğer sizde arkadaş listenizden birinin yayınladığı Arkadaşlar Utaniyorum ama sizce video nasıl olmuş? ya da Yeteneksizsiniz’e katıldım bu videoya tıklayın linkine tıkladıysanız yandınız..Virüs içeren bu link size bulaşıyor ve sizin dışınızda paylaşımlar yaparak virüsün hızla yayılmasına sebep oluyor..

PAYLAŞ TWEET
20 Kasım 2013
1007

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi mi ?İşte Açtırma Yöntemi

Facebook beni 30 ekim sabahı büyük bir şoka uğrattı.2007 yılından beri aktif olarak kullandığım (kendi adım ve soyadım)hesabımın geçici olarak kitlendiği ibaresini görünce resmen şok oldum

PAYLAŞ TWEET
01 Kasım 2013
1000

WhatsApp’ta Yayılan Sahte Mesaja Dikkat!

Yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yayılan sahte mesaja dikkat..Arkadaşlarınızdan gelen ve gerçeklik payı olmayan mesajda, uygulamanın 10. yılı dolayısıyla söz konusu mesaj 10 kişi ile paylaşılırsa kullanıcının uygulamadan 5 sene ücretsiz yararlanabileceği belirtiliyor.

PAYLAŞ TWEET
11 Eylül 2013
930

Facebook Diğer Kutusu Ayarı Nasıl Olacak?

Facebook’ta hep “gelen” kutusuna düşen mesajları görüyoruz ancak gözden kaçan ve diğer kutusuna düşen mesajları gözden kaçırabiliyoruz.Eğer arkadaşınız olmayan birine mesaj atıyorsanız büyük olasılıkla diğer kutusuna düşecektir ve o kişi belkide aylarca o mesajınızı göremeyecektir.

PAYLAŞ TWEET
25 Temmuz 2013
6000
Yeniler