HAMİLE KALMAYI DESTEKLEYİCİ DOĞAL KÜR

Esra Ceyhan‘ın programına katılan ve hamile kalmak isteyipte kalamayan bayanların ilk etapta metobolizmalarını düzenlemeleri gerektiğini anlatan Prof.Dr.Ahmet Maranki gebe kalmak isteyen bayanların beden temizliği programını uygulamalarını gerektiğini açıkladı.
Beden temizliği için;


7 gün uygulanacak bu programda kırmızı pancar,elma,havuç ve lahana sularını sıkıp hersabah içerisine bir kaşık zeytinyağ katarak içilmesi gerekiyor..Bu kür aynı zamanda kalınbağırsağı temizlemekte de faydalıdır.
Son gün yani (7.ci gün) Gökte dolunay varken limon ve zeytinyağı içimi var onuda içtiğinizde parmak parmak intihaplarınızın aktığını göreceksiniz..
Daha sonra hamile kalmak için destekleyici kür:
Hanımlar için

gebelik1-206x300
civanperçemi,çobançantası ve aslanpençesi karışımından elde edilen demlenmiş tertiplerini içmeleri gerekmektedir.
Yapılışı:Yarım litre suyun içerisine 5 gr civanperçemi,5 gr çobançantası,5 gr aslanpençesini atın ve bir kaç taşımlık demlemeyle 20dk tutun ve süzün.Hergün bu karışımdan 1-2 bardak için.

Etiketler:
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“HAMİLE KALMAYI DESTEKLEYİCİ DOĞAL KÜR” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabının Cazibesi

Topuklu Ayakkabının Cazibesi

29 Kasım 2016
1092
Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

Modern ve Tarz Saç Kesimi Lob

27 Kasım 2016
1605

Sponsor Bağlantılar