Hint kınası ile geçici dövme(Tattoo) yapımı

Güzellik, Kadın 29 Mart 2009
2926

Dövme yaptırmak günahmı,sağlığımıza ne gibi zararları var diye tartışmalar devam ederken biz en iyisi sağlığımıza zararlı olmayan, üstelik geçici  hint kınası ile dövme nasıl yapılır onu öğrenelim..
Gerekli malzemeler:


* Hint kınası
*Oksijen suyu
*Koltuk altı stick
*Aydınger kağıdı
*Dövme deseni
*Stabilo Kalem
*Kürdan

 hint-kinasi-dovme
Güzelce dövmenizin desenini bulun.Aygınger kağıdını güzelce dövmenin üzerine koyun ve çizgilerin üzerinden stabilo kalem ile resmi aygınger kağıdına kopyalayın.
1 çay tabağına 1-2 çay kaşığı hint kınası koyun ve üzerine bir miktarda oksijenli su ilave edin.Kıvamın koyu olmasına dikkat edin(kıvam az susuz ve koyu olmalıdır)
Dövme(Tattoo) yapacağınız yere sticker sürün ve desenli aydınger kağıdını üzerine yapıştırın.Desen kolunuza çıktıktan sonra kürdan yardımı ile desenin üzerinden hint kınası geçilir.Bu işlemden sonra 2-3 saat kınanın kurumasını bekleyin.Kuruduktan sonra su ile güzelce yıkayın.Hint kınasından geçici dövmeniz kullanıma hazır..


Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hint kınası ile geçici dövme(Tattoo) yapımı” hakkında 22 yorum var

 • esra

  @ayşin
  Bende yaptım ama rengi siyah olmadı daha acık oluyo r ne yapmalıyım

 • İlginizi Çekebilir
  Topuklu Ayakkabının Cazibesi

  Topuklu Ayakkabının Cazibesi

  29 Kasım 2016
  1090

  Sponsor Bağlantılar