Kıssız Adam çok beğenildi..

Aktüel, Sinema 12 Mart 2009
1016

Kuşkusuz Çağan Irmağın yaptığı tüm sinema filmleri izlenme rekorları kırıyor.Issız Adam ‘da bunlardan bir tanesi.Fakat bu sefer Issız Adam’a rakip bir film daha var.
Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü öğrencilerinden Can Sarcan ve ekibi sayesinde “Issız Adam” oldu “Kıssız Adam”…


Üstelik film Çağan Irmağın bile beğenisini kazanmış..Hayrettin Onur Karaoğuz ve Danem İdil Karakılavuz’un rol aldığı 12 dakikalık “Kızsız Adam”da, orijinal filmin en can alıcı sahneleri son derece komik bir üslupla işlendi. Örneğin bu filmin esas adamı da “Issız Adam”daki gibi entelektüel bir aşçı, ama dünya mutfağı yerine kurufasulye pişirmeyi tercih ediyor. Üstelik yemeğinden kıl ve peruk çıkıyor.

kizsiz-adam
Üstelik Kıssız Adamın müzik tutkusunun arasında bu sefer Semiramis Pekkan, Nil Burak gibi isimler değil, Ümit Besen, Orhan Gencebay ve İzzet Altınmeşe 45’likleri yer alıyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kıssız Adam çok beğenildi..” Konulu yazıdaki yorumlar

 • gizem özcan

  çok güzel olmuş 🙂 ellerinize sağlık :))

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7663
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1229

  Sponsor Bağlantılar