9 dakikada selüliti yok eden krem

Aktüel, Güzellik, Sağlık 02 Mayıs 2009
1085

9 dakikada selüliti yok eden krem
Gerçektende selüliti 9 dakikada yok eden krem varmı diye soranlar olabilir.İşte Cilt uzmanları bu mucizevi kremi konuşuyor.
İnternette satışa sunulan ve yeni piyasaya sürülen bu krem aynı zamanda da cilt uzamanlarını birbirene düşürdü.


Kremi üreten ingiliz firması yetkilileri, kremi her türlü klinik deneyden geçirdiklerini ve piyasada olan diğer selülit kremlerinden çok daha etkili olduğunu belirttiler.
Bu harika kremle selülitlerin % 47 gibi çok önemli bir kısmını ilk 9 dakika içerisinde yok ederken 6 haftalık bir kullanım sonucunda selülitlerin % 70’ini yok ediyor ve selülitli bölgeyi çok daha güzel hale getiriyor.

Selülit-kahve-cekirdegi
Bu kremin sadece internette satış yapıldığını ve stokların eridiğini belirten yetkililer 100 bin ek sipariş daha aldıklarını açıkladılar.
Kremi üretiminde aktif rol alan doktor Mark Binette’ye göre bol su içmek,spor yapmak ve düzenli beslenmek de selüliti yok etmekte oldukça faydalıdır fakat selülit belasından kurtulmak çoğu zaman ek destek gerekir. Bizim kremimiz tam da bu desteği sağlıyor.” dedi.
Ancak diğer yandan bazı cilt uzamanlarına görede bu kreme fazla ümit bağlamak gerektiğini,tek kutusu 68 sterlin’e satılan bu kremin ucuz selülit kremlerinden hiçbir farkı olmadığı konusunda ısrar ediyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“9 dakikada selüliti yok eden krem” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
11204
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7663
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5835

Sponsor Bağlantılar