Özcan Deniz Sevdazede 2009 albümü

Aktüel, Müzik 28 Mayıs 2009
1252

Gerek aşkları gerek dizi filmlerindeki başarısı gerekse müzikleriyle herkesin hayran olduğu genç kızların gözdesi Özcan Deniz, 2009 yazına bomba gibi bir albümle giriş yaptı.“Sevdazede” adını verdiği albümü 27 Mayıs Çarşamba günü müzik marketlerdeki yerini aldı.


Titiz bir çalışma sonucu çıkan albüm Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerle buluşuyor.Albümde, elektronik, etnik ve rock birbiriyle harmanlayan Deniz,bazı eserlerde orjinallerine sadık kaldığını belirtti.Albümde Mustafa Ceceli,Erim Ardal, Gürsel Çelik, Bahadır Tanrıvermiş,Ceyhun Domaçlıoğlu ve Barış Büyük gibi isimler yer alıyor.
Şu anda Fahriye Evcen‘le mutlu bir bereberlik yaşayan Özcan Deniz,“Sevdazede” isimli albümü için, “Yaşadığım çeşitli duygusal yoğunluklar bazen hikayelere bazen de şarkılara dönüştü.diye belirtti.
Sevdazede albümündeki şarkılar sırasıyla şöyle:
01. Illallah
02. Son Söz
03. Can Hatice
04. Kalp Yarasi
05. Kosa Kosa

ozcan-deniz-sevdazede
06. Illallah (Remix)
07. Teklif
08. Sevdazede
09. Eski Sevgili
10. Keklik Gibi
11. Illallah (Remix 2)

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Özcan Deniz Sevdazede 2009 albümü” Konulu yazıdaki yorumlar

 • murat altun

  7inci parça olan teklif adlı şarkının müziği sanırım ünlü klasik müzik bestecisi ve piyano virtüözü Joaquín Rodrigo Vidre’nin gitar konçertosu’dur. Kısacası “Rodrigo’nun gitar konçertosu”dur. Bu şarkının sözlerine çok uymuş. Şarkının sözlerini ve müziğini çok beğendim.Tebrikler Özcan Deniz

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7663
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1229

  Sponsor Bağlantılar