Jeycee’nin Hapishane Hayatı Yaşadığı Ev

Aktüel 30 Ağustos 2009
843

Amerika son bir kaç gündür 11 yaşındayken kaçırılan ve 18 yıl aradan sonra ilginç bir şekilde bulunan Jaycee Lee Dugard’ı konuşuyor.Bundan 18 yıl önce Phillip Garrido tarafından okula giderken kaçırılan ve sapık tarafından tecavüze uğrayan Jaycee bu sapıktanda 2 kız çocuğu doğurmuş.İşin en ilginç yanı Jaycee’nin hapis hayatı yaşadığı evden, serbest olduğu halde neden kaçmadığıydı..

Üstelik yaşlı sapık Phillip Garrido kendisine yönetlilen suçlamaları reddederken,Son yıllarda çok değiştim. Her gün onunla ve çocuklarla uyurdum. Sonunda tüm olanların kalpleri ısıtan bir hikaye olduğunu siz de anlayacaksınız” diye itirafta bulundu..Bu açıklama paçayı kurtarmak için yapılan bir açıklamada olabilir tabiki..Dış dünyayla bağlantısı kesilmiş,kızlarının bile okul yüzü görmediği Jaycee ve 2 çocuğunun uzun süre psikolojik destek görmesi lazımki bu travmayı atlatabilsinler..
İşte Jaycee Lee Dugardın yıllarca hapis hayatı yaşadığı ev

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Jeycee’nin Hapishane Hayatı Yaşadığı Ev” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7671
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1235

Sponsor Bağlantılar