Kız Kardeşimin Hikayesi

Aktüel, Sinema 22 Ağustos 2009
1048

Bu Film çokk konuşulacak..2009 yılının en iyi yapımları arasına girebilecek kadar başarılı olan bu filmi izlerken gözyaşlarınızı tutamayacak ve yaşamınızın değerini daha da iyi anlayacaksınız..
Kız Kardeşimin hikayesi filminin konusuna gelince;Sara (Cameron Diaz) ve Brian Fitzgerald (Jason Patric) çifti, kızları Kate (Sofia Vassilieva) ve oğulları Jesse’yle (Evan Ellingson) mutlu bir yaşam sürmektedirler. Fakat Kate’in lösemi hastası olduğu ve böbreklerinin neredeyse tükendiği ortaya çıkınca, dünya başlarına yıkılır.

Yapılan testler sonucu aileden hiç kimsenin ilik nakli için uygun olmadığı ortaya çıkar. Bunun üzerine doktor, yasal olmayan bir çözüm önerir: Nakil için uygun bir çocuk dünyaya getirmek ve onu donör olarak kullanmak. Tabii bu noktada, genetik mühendisliğinin sağladığı imkanlar doğrultusunda Kate’e ihtiyaç duyduğu tedaviyi sağlayabilecek bir kardeş vermek aile içinde etik sorunlar oluşmasını da beraberinde getirir.

kiz-kardesimin-hikayesi
Kurtarıcı kardeş Anna (Abigail Breslin), 3. çocuk olarak aileye katılır. Donör olan Anna, hastanede kendisine yapılan müdahaleler nedeniyle zor günler geçirmektedir. Ondan bir böbreğini kız kardeşine bağışlaması beklenir. Fakat Anna, kendi kararlarını verebilme gerekçesiyle, iyi savunmalarıyla ünlü Campbell Alexander’ı (Alec Baldwin) avukatı olarak tutacak ve ailesini mahkemeye verecektir.
Jodi Picoult’nun çok satan kitabından uyarlanan “Kız Kardeşimin Hikayesi /My Sister’s Keeper” insanın aile sevgisi ve sadakat anlayışı konusunda ezber bozan ve iyileşme sözcüğüne yeni bir anlam kazandıran şaşırtıcı gerçekleri ortaya çıkarıyor.
Mutlaka izlemeniz gereken Kız Kardeşimin Hikayesi Fragmanı

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kız Kardeşimin Hikayesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7688
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1240

Sponsor Bağlantılar