Bodrum-İstanbul Dizisi

Tv 21 Ekim 2009
938

Murat Yıldırım’ı Asi ve Fırtına dizileri ile yakından tanıyoruz…Murat Yıldırım şimdi yepyeni bir dizi ile Kanal D ekranlarında olacak..
Murat Yıldırım’ın yeni dizisi ‘Bodrum-İstanbul‘da ki partneri de belli oldu…Ezo Gelin”den sonra ekranlara ara veren, son filmi “Vicdan” ile Altın Portakal’da ‘En İyi Kadın Oyuncu‘ ödülünü alan  başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay!.

Dizi Ocak 2010’da Kanal D ekranlarında olacak…
Dizinin Konusuna gelince;
Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni içinde geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında ölmüş olmasından dolayı evlilik öncesi ilişkiye girmeyeceği konusunda babasına söz vermiştir ve nişanlıdır. Fakat daha sonra Nişanlısı ve en yakın arkadaşını yatakta yakalar. Kendisini barlara ve ilk gördüğü erkek olan Savaş’ın kollarına atar. O gece birlikte olurlar. Sabah Yasemin ortadan kaybolmuştur.

bodrumistanbuldadizisi3

Savaş ise Van kökenli fakat geleneklerle derdi olan Boğaziçi İşletme mezunu kariyer sahibi bir erkektir. Ailesinden olabildiğince uzak durmaya çalışmıştır. Babasının esrarengiz vefatının ardından ise hem kendisine kalan şirketin yine babasından kalan pis işlerini ortadan kaldırarak modern bir hale dönüşmesini sağlamaya çalışırken bir yandan da ölen amcasının dul kalan eşi Çiçek ile berdel Evliliği yapması gerekmektedir. Ve bir gün Yasemin ile Savaş’ın yolları, ertesi gün pişmanlık içinde kalan ve tüm hayatını kariyerine adamaya karar veren Yasemin’in şirketinde kesişir. Ancak aralarında zaten bir bağ vardır. Kendi küçük fakat büyük bir bağ; Yasemin o geceden hamiledir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bodrum-İstanbul Dizisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar