Ezel Dizisi Bir İhtimal Daha Var Şarkısı

Tv 18 Şubat 2010
1193
Reyting rekorları kıran Atv’nin başarılı dizisi Ezel‘de bu hafta öyle bir sahne vardıki o sahnede çalan müzik internet ortamında en çok tıklanan şarkı oldu..Ezel dizisi’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde Ramiz dayı’nın radyodan istek yaptığı “Bir İhtimal Daha Var”adlı parça tıklanma rekorları kırıyor.
Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı “Ramiz Dayı” karakteri Turkuvaz Radyo’yu arayarak “Bir şarkı istiyorum kardeş, son bir şarkı! Bir İhtimal Daha Var O da Ölmek mi Dersin, son defa çal benim için” dedikten sonra Radyo Turkuvaz (90.2)’ın telefonları kitlendi.
Aynı zamanda internet ortamındaki sosyal forum sayfalarında paylaşılan şarkı binlerce kez tıklandı.Dizide şarkı Selma Hünel tarafından seslendiriliyordu. Daha önceki bölümlerde Ramiz Dayı yine Selma Hünel’den “Kara Sevda” adlı şarkıyı eşinden istemiş ve plaktan dinlemişti. Aslında Selma Hünel, Ezel için yaratılmış bir karakter. Bu bölümde istek yapılan “Bir ihtimal daha Var” aslında Suna Ulukaya tarafından seslendiriliyor.

ezel-dizi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ezel Dizisi Bir İhtimal Daha Var Şarkısı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar