Çok Para Kazanan Kadınların Sırları

Aktüel 09 Mart 2010
870

Dünyaca Ünlü Yazar Barbara Stanny’nin çok satan kitabı şimdi Türkiye’de ve bu kitap bizim ülkemizde de çok satılacağa benziyor…Kadınların ve para kazanmak isteyen herkesin dikkatle okuyacağı bu kitap Faal yayıncılıktan çıkıyor..
Kitapta tüm dezavantajlarına rağmen çalışan kadınların da bol sıfırlı paralar kazanmasının mümkün olduğunu anlatıyor ve nasıl kazanılacağını bir bir açıklıyor. Para kazanmanın topu topu bir stratejik etkinlik olduğunu ağlatarak, şaşırtarak, kafanıza kazıyarak öğretiyor…

Okurken, taktikleri tek tek uygulatıyor. Okuyucu kitabın sonuna yaklaşırken bol sıfırlı para kazanmaya bile başlayabiliyor. Stanny’nin, yedi anahtar stratejisi; Kâr dürtüsü, Yüreklilik, Dayanıklılık, Destek, Özfarkmdalık, İlintisizlik ve Mali yöntem bilgisinden oluşuyor. Bu stratejileri okuması da hazmetmesi de uygulaması da çok mümkün.
Barbara Stanny Kimdir?

cok-para-kazanan-kadinlar
Barbara Stanny’nin finansal bağımsızlığa kavuşma öyküsü herkese ilham verecek nitelikte. Kendi parasının yönetimini önce babasına, ardından kocasına bırakmışken, yaşamını allak bullak eden kişisel bir mali kriz, gözlerinin açılmasını sağlamış; Yılda 100 bin dolar ve üzerinde kazanç sağlayan 150 kadar kadın ile söyleşi yapmış; bu araştırmasının sonunda Çok Para Kazanan Kadınların Sırları isimli ikinci kitabını yayınlamış; Kendisi de hayatında ilk kez çok kazanan bir kadın olmayı başarmıştır.
Barbara Stanny, Good Morning America, CNN, MSNBC, CNBC, Fox News, PBS, NPR, The View Extra’da, değişik programlara davet edilmiş; ayrıca NewYork Times ve USA Today’de kendisi ile ilgili makaleler yayınlanmıştır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çok Para Kazanan Kadınların Sırları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7688
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1240

Sponsor Bağlantılar