Özlem Yıldız Günde 8 Programı ile Ekranlara Dönüyor..

Tv 23 Mart 2010
1001

Çağla Şikel’in Alişan ile birlikte sunduğu Herşey Dahil programına  doğum sebebiyle ara vermesiyle program Özlem Yıldız devam etmişti ama ne yazık ki Çağla Şikel’in kısa sürede dönmeye karar vermesiyle birlikte Özlem Yıldız’ın sözleşmesi kanal tarafından iptal edilmişti…Daha sonra Alişan’ın askere gitmesiyle program yayından kaldırıldı..

Özlem Yıldız şimdi yine ekranlara dönüyor..TV8 ekranlarında “Günde 8” adlı bir programa başlayan Özlem Yıldız’ın partneri ise Dr. Stress olarak ünlenen Nedim Saban..Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda, her hafta dört kişilik iki grubun yemek yapmak, dikiş dikmek ve makyaj yapmak konusunda hünerlerini sergileyeceklerini söyleyen Özlem Yıldız, uzman doktor ve sanatçı konukların da katılımıyla kaliteli bir format ortaya çıkaracaklarını belirtti.

ozlem_nedim

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Özlem Yıldız Günde 8 Programı ile Ekranlara Dönüyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar