Star Tv Ateşe Yürümek Dizisi

Dizi, Tv 26 Mart 2010
860

Star Tv’de yepyeni bir dizi başlıyor…Başrollerini başarılı türkücü Yavuz Bingöl(Fikret) ve Bir İstanbul Masalı’ndan tanıdığımız Ahu Türkpençe(Derya) paylaşıyor..

Müziklerini Ali Otyam’ın bestelediği ve Pastel Yapım imzası taşıyan dizi, her kesimden izleyiciyi çekecek bir öyküye tanık ediyor.
Fikret Kudretli ve kardeşi Fırat Kudretli’nin Fırıncı Halil ve ailesinin küçük ama mutlu dünyalarını nasıl yıktıklarını ve hiç hesapta olmayan güçlü bir aşkın bu enkazın altından çıkışını anlatıyor. Derya’nın kardeşi Poyraz, Kudretli kardeşlerle çıkan bir tartışma sonucu öldürülüyor ve Fikret Kudretli’nin duyduğu vicdan azabı, zamanla Derya’ya karşı beslediği büyük bir aşka dönüşüyor. Hayatında ilk kez gerçek aşkı tadan Derya ise, kardeşinin ölümüyle ilgisi olduğundan habersiz Fikret ile mutlu yuva kurma planları yapıyor.
atese-yurumek-dizi
Avukatlık yapan Derya, Poyraz’ın katillerini cezalandırmak için yanıp tutuşurken karnında Fikret’in bebeğini taşıdığını öğreniyor ve aslında her şey düğün gecesine kadar yolunda gidiyor. Derya’ya çocukluğundan beri âşık olan Sinan’ın düğün gecesi Derya’ya getireceği bir kaset ise her şeyi değiştiriyor.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Star Tv Ateşe Yürümek Dizisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar