Yaz’ın En Sıkı Albümleri Geliyor..

Aktüel, Müzik 13 Mart 2010
789

İlkbahar ve Yaz mevsimi albüm çıkarmaya en müsait aylardır çünkü en çok albüm bu mevsimlerde satılır..Bundan dolayı pek çok ünlü albümlerini yaz mevsimine denk getirmek için kolları sıvamaya başlamış bile…İşte yaz mevsiminde Çeşme,Bodrum sahillerini coşturmak için kolları sıvıyan sanatçılar..
Demet Akalın: ‘Zirve’ adlı albümünü yaz başında çıkaracak. Akalın twitter’da “Kimse heveslenmesin bu yaz da en fenası benim. Zirvede benim şarkılarım çalacak” dedi.
Serdar Ortaç: Mayıs ayında çıkacak olan albümü
‘Var Mı’ ile oldukça iddialı olan Serdar Ortaç “Bu yaz benim şarkılarım dinlenecek” diyor.

Mazhar Alanson: Sanatçı, twitter’da yeni şarkısını duyurdu ve albümünün adını ‘mazharalanson.yaz şarkıları‘ olarak belirledi.
Kenan Doğulu: Geçen sene çıkardığı ‘Patron’ isimli albümünde yer alan bazı şarkılara remix yaparak hayranlarına yaz coşkusunu yaşatacak.

yaz-albumleri
Özlem Tekin: Evlendikten sonra müziğe ara veren veren Tekin de yaz ayları için yeni bir albüm hazırlıyor.
Bengü: Sanatçı yaz aylarında çıkaracağı hareketli şarkılara ağırlık verdiği albümü için şu sıralar yoğun bir çalışma temposu içinde.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yaz’ın En Sıkı Albümleri Geliyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7674
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar