Yemekteyiz Yarışmacısı Müjde.K

Aktüel 19 Mart 2010
1175

Yemekteyiz yarışmasına katılarak kendini Makyöz olarak tanıtan Müjde K.kadın satıcısı çıktı..Bir kaç hafta önce yemekteyiz yarışmasına katılan Müjde K..orda kendini öve öve bitiremeyen Gülşah hanımla mutfakta kavgaya tutuşmuştu….

Showdaki yarışma programına katılan Müjde K., kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, kadınları yüksek para karşılığı erkeklere pazarladığı öne sürülen Müjde K.’ye müşteri gibi davranarak irtibata geçti.
Polislerle Fatih’te bir otelde buluşmak için anlaşan Müjde K., buluşma yerine Yağmur M. (22) ve Zeynep M. (24) ile geldi. Müjde K, müşteri zannettiği polislerden, kendisi dahil üç kadın için 2 bin TL para istedi.

yemekteyiz_mujdek
Seri numaraları alınmış paraları Müjde K.’ye veren polisler, daha sonra kimliklerini açıklayarak Müjde K. ve diğer iki kadını gözaltına aldı.
Şubedeki sorgusunda suçunu itiraf eden Müjde K.’nin, iki yıldır kadın pazarladığını, kişi başına 500 TL istediğini ve bu paranın 200 TL’sini hayat kadınlarına verip gerisini kendisinin aldığını söylediği öğrenildi.
Müjde K., ifadesinde, ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan yarışma programına katılmasından sonra işlerinin arttığını söylediği de kaydedildi.
Gözaltına alınan Yağmur M. ile Zeynep M’nin de ifadelerinde, Müjde K.’nin kendilerini erkeklere pazarladıklarını öne sürdükleri öğrenildi.
Şubedeki işlemleri tamamlanan Müjde K. ve diğer iki şüpheli adliyeye sevk edildi.
A.A

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yemekteyiz Yarışmacısı Müjde.K” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7683
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar