İpad’ın Özellikleri

Aktüel 17 Nisan 2010
861

İphone’den sonra şimdide İpad çılgınlığı ortalığı kasıp kavuruyor..ABD’de piyasaya çıktığı günden itibaren yoğun ilgi gören iPAD, Türkiye’de henüz piyasaya sürülmemişken, internetteki satış sitelerinden alıcı buluyor.
Amerikan teknoloji üreticisi Apple tarafından üretilen ve 3 Nisan Cumartesi günü satışa sunulan iPAD, ABD’de piyasaya çıktığı ilk gün 300 bin adetten fazla sattı. ABD’de teknoloji tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği ürün,

iç piyasada gördüğü talep nedeniyle henüz diğer ülkelerde satışa sunulmadı. Bunun üzerine, Wifi veya 3G mobil telefon ağı aracılığıyla internet erişimi sağlayabilen, elektronik postaları gönderme ve okuma, fotoğraf ve video izleyebilme, ayrıca video oyun oynayabilme imkanı tanıyan iPAD ile tanışmak isteyen teknoloji meraklıları ise farklı yollar aramaya başladı.

ipad

Türkiye’de de merakla beklenen yeni ürüne bir an önce sahip olmak isteyen Türk kullanıcılar da internetteki satış siteleri üzerinden iPAD sahibi olma yöntemini kullanıyor. ABD’de özelliklerine göre 499 ile 829 dolar arasında satılan iPAD, internetteki satış sitelerinde bin 200 liradan 2 bin liraya kadar satışa sunuluyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İpad’ın Özellikleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7664
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1231

Sponsor Bağlantılar